Histamínová intolerancia – Revolučný protokol

Klinicky overený postup na báze naturopatie a holistickej systému pre zbavenie sa a prevencie  vzniku histamínovej intolerancie (HIT).

POZOR! Niekoľko stoviek histaminikov len na Slovensku už použilo tento Revolučný protokol a zbavili sa príznakov HIT bez chemických liekov.

Naturopat prezradí postup, ktorý Vám ukáže ako sa zbaviť vašej HIT za 30-60dní a získať znova svoju prirodzenú vnútornú rovnováhu použitím tohto jedinečného 5 fázového postupu

Naturopat, nutričný poradca, konzultant ortomoelkulárnej medicíny Vás naučí ako:

Objavťe ako my v Naturopatickej poradni v Bratislave pomáhame a učíme stovky ľudí aby sa zbavili HIT:

Milý HITkár trpiteľ.

Nedarí sa Ti zbaviť histamínovej intolerancie? Si frustrovaný z toho, že sa aj napriek tvojej snahee sa to nelepší a nevieš symtómov dostať pod kontrolu? Ak si odpovedal áno, tak si viem pordstaviť, že ako sa cítiš, pretože som si tým prešla spolu s každým klientom, ktorý bol u nás v poradni. Bojovala som 5 rokov, pilne študovala, skúšala a overovala v praxi až som vypracovala tento protokol.

Nájdeš tu postup, možno jeden z najkomplexnejších v Európe, ktorý pomohol stovkám ľudí ako Ty sa zbaviť HIT.

Moje meno je Petra Salajová, a som zakladateľkou Naturopatickej poradne, ktorá funguje už viac 6 rokov a tak ako pribúdali klienti s diagnózou HIT, tak ja som prešla vrámci výskumu dlhým procesom skúšania a omylov, toho čo. Funguje, čo nefunguje pri redukcii symptómov HIT a jej vyliečeniu a preto toto je VEĽMI SILNÝ A JEDINEČNÝ PROTOKOL a veľmi málo ľudí má naštudované toľko.

Trpíte na niektoré z týchto fyzických alebo psychických symptómov? Týka sa Vás toto?

Keď trpíte ktorýmkoľvek horeuvedených symptómom, môžete si byť istý, že Vám pomôžem to zvrátiť a eleiminovať ich, bezpečne a jednoducho. Krok za krokom holisticky.

Ak sa chcete naučiť ako sa zbaviť HIT a znovu dosiahnuť zdravia a dobre sa cítiť, tak potom toto je najdôležitejší text, ktorý ste kedy čítali. Garantujem, a mám aj výsledok, ktorý to dokazuje.

REFERENCIA Č.1

REFERENCIA Č.2

4 dôležité fakty o Vašom zdravotnom stave pri HIT.

FAKT Č.1 Je veľa informácií, ktoré sú sporné a častokrát neefektívne rady ako si pomôcť pri HIT

….o strave

FAKT Č.2 Lieky na znižovanie alergický reakcií, znižovanie histamínu môžu z dlhodobého hľadiska Váš zdravotný stav zhoršiť

….DAOISN je záťaž na pečeň, rovnako ZODAK

FAKT Č.3 Strava podľa tabuliek a DAOSIN nemôžu vyliečiť HIT

….to sa len zastaví zhoršovanie

FAKT Č.4 HIT nie je problém iba tvorby DAO enzýmu ale znakom vážneho stavu vnútornej nerovnováhy

….vždy jeprítomý syndróm deravého čreva….

To, čo robí tento PROTOKOL jedinečným, že Vám dá možnosť zbaviť sa HIT:

Deň čo deň chodia do našej poradne klienti, ktorí už zmorení zo skúšania toho a omnoho stravovania, lieku, výživového doplnku, čaju a iných možností. Navštevujú doktorov -imunoalergológiu, gastro ambulanciu, a v horšom prípade aj ďalšie ambulancie ako je napr. endokrinológia. Počúvam stále ten istý príbeh – lekári mi už nevedia pomôcť, DAOSIN mi prestal fungovať/ nezaberá, môj stav sa stále zhoršuje aj napriek tomu, že dodržiavam diétu, pridávajú sa stále viacej potravín, ktoré netolerujeme, už jedávam len desať potravín dookola a aj tak mi stále zle, bolí ma hlava, som unavený, nespím dobre. A keď ich časť preháňa, tak je telo podvýživené a pridružujú sa ďalšie problémy, ktoré súvisia s deficitom niektorých látok v tele – magnézium, železo, B12 a ostatné B vitamíny….ešte dopíš zinok a iné

A tak prichádzajú s nádejou, že musí existovať nejaká pomoc/ možnosť, niečo čo by FUNGOVALO, aby sa oslobodili od každodenného trápenia, že nemôžu už nič jesť, že majú každý deň horšie a horšie príznaky.

Za túto niekoľko ročnú prax mi už porozprávali/ spomänuli  klienti, Xy výživových doplnkov, a verte mi, videla som niektorých čo SKÚŠALI VŠETKO MOŽNÉ a NEMOŽNÉ, vyhodili tisíce EUR. Skúsili napr. čínsku medicínu, aromaterapiu, homeopatiu, akupunktúru, makrobiotiká,  vegetariánstvo, niektorí aj liečiteľov (energeticky). Stav sa napriek tomu nezlepšil, alebo sa dokonca zhoršoval ďalej. Frustácia a znechutenie z toho všetkého spôsobí, že človek  má chuť to už vzdať a rokoch skúšania desiatok spôsobov pomoci (všetko možné čo človek počul), investovania svojho času a peňazí, a to všetko bez výsledku. Človek má pocit, že už vyskúšal všetko, čo existuje na svete a tak sa rozhodne to nechať tak, vzdať sa. Prestať bojovať a priať, že máte HIT, do konca života. Ale ako sa to za týchto symptómov dá akceptovať?

Ste ten typ človeka, ktorý to vzdá? Keď čítate tieto riadky. URČITE NIE. NEVZDÁM SA.

Môj prehľad sa vďaka tomu, čo všetko mi klienti porozprávajú, dosť rozšíril. Dnes už viem povedať, čo funguje/ nefunguje a hlavne to ČO TREBA DAŤ DOKOPY aby VZNIKOL SYNERGICKÝ EFEKT. LEN DOKOPY TO VŠETKO FUNGUJE. Preto kde tu, občas, prišiel niekto, toto mi trošku zabralo a toto tiež keď som skúšal.

TERAZ,  PO 6 ROKOV PRAXE, INFORMÁCIE INTEGROVANÉ V TOMTO PROTOKOLE, TO VÁM ZMENÍ ŽIVOT.

Niekoľkoročný výskum, tak ako prichádzalo stále viac a viac klientov buď už s zistenou histamínovov intoleranciou, alebo sme im ju pomohli určiť (aké testy a kde si majú dať urobiť), aj systémom pokus a omyl, môžem teraz zodpovedne povedať, že finálne sa mi to podarilo spísať dokopy. A takto vyskúšané na stovkách klientoch, vždy s dobrým, rovnakým výsledkom: v priemere do dvoch mesiacov nulové alebo minimálne symptómy HIT. Je to jedno či žena, alebo muž, ale aj u detičiek to funguje, rovnako. Každý, kto doteraz použil tento protokol, dosiahol výsledky, ktoré opakovane a opakovane vidím aj na klientoch našej poradne, a to:

Takže teraz, trvalo to nejaký čas, aby som toto všetko spísala. Tak aby to bolo všetko prehľadné,  jasné a úspešne použiteľné krok za krokom pre bežného človeka. Výsledok sa potom dostaví rýchlo, bezpečne, prírodne.

Popritom sa mi podarilo urobiť niekoľko nových úžasných zistení.

Každý klient, ktorý ku nám prišiel hľadal liek na zníženie príznakov….

Každý klient, ktorý používal lieky na potláčanie symptómov sa dopracoval k…

AK AJ VY ROBÍTE TÚTO CHYBU, ako väčšina HITkárov, aby ste dočasne zmiernili, kontrolovali symptómy, Vaše zdravie sa postupne zhoršuje, z dlhodobého hľadiska.

Takže, keď si uvedomíte, že neexistuje žiadna črarovná pilulka, špeciálna diéta, alebo jeden jediný výživový doplnok, ktorý by obsiahol všetky symptómy, nebodaj liečil   

Nie je možné “prekabátiť” vnútorný problém .Nemôžete oklamať svoje telo/ tráviaci trakt, je potrebné pracovať v súlade s tým ako to všetko v tele funguje, nie ísť proti tomu.

POZOR, LIEKY- ANTIHISTAMINIKÁ MAJÚ VEDĽAJŠIE ÚČINKY, najčastejšie sa vyskytujú tieto:

POZOR: črevné problémy bez liečby môžu byť veľmi nebezpečné

……Celiakia, rakovina, 

Histamínová intolerancia je správa od Vášho tela., že niečo v ňom nefunguje.

Ešte pred tým, ako sa dopracujete k tomu, že dostanete túto diagnózu, Vám telo dáva signály, že niečo nie je s trávením v poriadku: občas zabolí brucho, preženie, či únava po jedle, vo väčšine prípadov predchádza. Niekedy je to však viacej o strese, lebo….Väčšinou  všetky tieto správy človek prehliada až kým sa dopracuje k serióznym problémom, telo tak alarmujúco dáva vedieť, že trávenie naozaj nefunguje. Potom použije na to lieky na predpis, aby potlačil symptómy a to ešte zhoršuje ďalej stav vo vnútri v tele.

Histamínová intolerancia je komplexný problém v tele, kedy zlyháva niekoľko procesov/ vnútorné faktory a preto môže byť vyriešená iba ak sú všetky zároveń adresované elementy, zároveň a naraz. Nie iba znížiť reakciu imunitného systému umelo liekom, potlačiť prejav tela. To nerieši príčinu, iba dôsledok, a preto sa stav postupne zhoršuje.

Keď som to všetko pochopila, a ako to funguje s liekmi pri HIT a postupným “budovaním intolerancií”, rozhodla som sa urobiť tento krok a napísať celý návod. Aby aj ďalší ľudia,ktorí nemôžu ku nám prísť ako klienti a nemajú toľko peňazí mohli dostať tie isté informácie a pomoc. TERAZ máte aj Vy túto možnosť použiť ten istý PROTOKOL, ktorý pomohlo už stovkám HITkárov žiť slobodný život, nie prežívať.

Všetky tieto vedomosti, skúsenosti, Vám teraz chcem ponúknuť v podobe e-kurzu Histamínová intolerancia- revolučný protokol

Tento e-kurz je jedinečný a iný svojim prístupom ako iné informačné zdroje, pretože….

A tu je len malý kúsok toho, čo všetko sa naučíte na svoje ceste k zbavenie sa HIT ako…

Overený 5 fázový PROTOKOL, ktorý pomohol stovkám ľudí ukončiť ich diskomfortom pri HIT, niekedy za páru dní.

Je jedno, ktoré zo symptómov a ako výrazné máte. Môžete začať používať tento PROTOKOL hneď TERAZ, na postupné oslobodenie sa od HIT, po čom túžite. Princípy obsiahnuté v tomto protokole na vyliečenie a prevenciu sú vlastne vo svojej podstate rovnaké, použiteľné pre každý vek, pohlavie, životný štýl.

Je jedno aké symptómy máte, keď sa finálne rozhodnete prestať robiť tie isté chyby dokola. A aplikovať postupy v PROTOKOLE, budete mať silu zmeniť aby ste sa zbavili HIT.

Histamínová intolerancia je zle pochopená v klasickej medicíne a je v podstate dôsledok, vzníka vždy až po niekoľkých rokoch prítomnosti iných potravinových intolerancií, ktoré sa neriešia tak ako by sa mali. HIT vychádza z vnútra a teda aj z vnútra by mala byť liečená. Keď to budete riešť len “zalepením” príznakov, tak z HIT nedostanete, a čo viac, vnútorne sa stav zhoršuje.

Ročne sa minie XY peňazí na  lieky na potláčanie alegických prejavov,…pokec z klasickej medicíny

Skoro 30% HITkárov nevedia reálne nič o svojej diagnóze, majú len výsledok od doktora – “máte HIstamínovú intoleranciu”, nič viac. Zostávajúcich 70% z nich sa snaží použíť klasickú medicínu, výživové doplnky, alebo zmena stravy. Z roka na rok pribúda viacej ľudí s touto diagnózou, väčšinou bez toho aby s tým niečo začali robiť.

Existuje stovky rôznych preparátov/ liekov, tkoré vyrobili rôzny výrobcovia, sú dostupné na trhu a skúšajú ich HITkári, minú pritom stovky/ tisíce EUR ročne. A preto Vám sľúbia/ povedia čokoľvek, lenivý ste si ich kúpili. Rozumiem, že môže byť frustujúce takto fungovať. Skúšať a skúšať, bez výsledkov. Život je príliš krátky na to aby ste to riešili takto metódou pokus omyl na vlastnom tele. Zoberte to do vlastných rúk – šanca je tu a teraz.

Prečo skúšať niekoľko rokov, prípadne desaťročia, keď si jednotducho môžete prečítať PROTOKOL a nasledovať rady v ňom, to čo mne trvalo tých 5 rokov výskumu, skúšania.

Takto môžete ušetriť roky hľadania a pokusov skúšania výživových doplnkov, a tým aj kopu peňazí. Aj v psychológii sa používa model keď niekto okopíruje toho kto je úspešný a už to dosiahol (to čo Vy chcete tiež), je to model rýchly a funkčný. Nechcem aby ste opakovali tie isté chyby dookola a dookola, bez výsledkov a preto somnapísala tento PROTOKOL. Chcela by ste dostali šancu to zmeniť, RAZ a NAVŽDY.

Objednajte si teraz a dostanete nasledujúce BONUSY v hodnote viac ako 200€.

…..časovač a button

BONUS 1

BONUS 2

BONUS 3

BONUS 4

BONUS 5

SUPER BONUS: ONE to ONE 30 minutová konzultácia cez Skype

TAkže keď to všetko zhrnieme, akú hodnotu majú všetky tieto informácie, ktoré Vám zmenia život?

0