logo
Krok 2 z 3: Pridajte do svojej objednávky
57% Hotovo
Počkajte {{customer_first_name}}! Máme pre Vás špeciálnu ponuku, ktorá sa nebude opakovať.
Pridajte si tento úžasný produkt do Vašej objednávky s 15% zľavou. Pošleme Vám ho spolu s ďalšími produktami v jednej zásielke.
Grapefruit Seed Extract 30ml
15,5013,18

Širokospektrálny výrobok s antimikrobiálnym účinkom. Už aj malé množstvo výrobku je veľmi účinné proti viac ako sto druhom bakterií, vírusov a parazitov, pričom ale, nezabíja užitočné baktérie. Má veľmi dobré účinky aj pri liečbe infekcií kvasinkového (plesňového) pôvodu. Obsahuje aj vitamín C je silným antioxidantom, ktorý sa stará o správne fungovanie imunity.

Pridajte si tento produkt do Vašej objednávky.
Toto všetko Vám prinesie pre Vaše zdravie
Toto sú dôvody prečo ho mať doma.....

Mikrobiom je kolónia baktérií, ktoré žijú v našom tráviacom ústrojenstve. Sú významnou hnacou silou organizmu, keďže sa podieľajú na udržiavaní zdravia a správneho trávenia. Váš mikrobiom potrebuje výživu, ktorú Vám zabezpečí tento produkt. 

Stojíme si za našimi produktami a službami.
100% Bezpečná platba. Široký výber a kvalita produktov. Odborné poradenstvo. Spokojnosť zákazníka.

100% Bezpečná platba

Zaručujeme 100% bezpečnú platbu pri nákupe v našom eshope. Vaše osobné údaje a platobné informácie sú chránené a šifrované, aby sme zabezpečili maximálnu bezpečnosť vašej transakcie. Môžete nakupovať s dôverou, vediac, že vaše údaje sú chránené pred neoprávneným prístupom.

Široký výber a kvalita produktov

Ponúkame vám široký výber produktov a výživových doplnkov od viacerých výrobcov. Produkty si môžete vybrať podľa účelu alebo účinných látok. Dodávame len kvalitné produkty overené našou praxou. Môžete si byť istí, že u nás nájdete výživové doplnky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy a budú prispievať k vašej pohode a zdraviu.

Odborné poradenstvo

Naša tím odborníkov je k dispozícii na poskytnutie poradenstva a odpovede na vaše otázky týkajúce sa produktov a výživových doplnkov.

Spokojnosť zákazníka

Sme zameraní na vašu spokojnosť. Ak nie ste s produktom spokojní, môžete nás kontaktovať a radi vám pomôžeme nájsť riešenie.

Bez ďalšieho poplatku navyše.
naturopat logo

© Copyright 2021. All rights reserved