logo
Krok 2 z 3: Pridajte do svojej objednávky
57% Hotovo
Počkajte {{customer_first_name}}! Máme pre Vás špeciálnu ponuku, ktorá sa nebude opakovať.
Pridajte si 2 BALENIA REG-ENOR na chudnutie a detoxikáciu do Vašej objednávky len za 30 eur. Pošleme Vám ho spolu s ďalšími produktami v jednej zásielke.

2 balenia REG-ENOR len za 30€

REG-ENOR (Detoxikácia a chudnutie v jednom), 500 ml
46,0026,00

Cena za 2 balenia

Reg-Enor, prostredníctvom posilnenia funkcie pečene a žlčníka, stimulácie tvorby žlče, má blahodarné účinky na činnosť celého organizmu. Pomáha organizmu pri zbavovaní sa kyselinotvorných látok z medzibunkovej hmoty, realizuje sa tým detoxikácia celého organizmu. Kvôli jeho komplexným účinkom ho nemožno charakterizovať len ako „prípravok na chudnutie“, hoci je aj v tomto smere mimoriadne účinný.

Pri užívaní Reg-Enoru je potrebné dodržiavať predpísanú diétu, aj vďaka tomu sa organizmus rýchlo začne zbavovať toxínov a postupne odkysličovať. Počas kúry je zakázaná konzumácia: mlieka, mliečnych výrobkov, cukru a všetkých potravín s obsahom cukru, alkoholu, ovocných štiav a nápojov s obsahom oxidu uhličitého. Regenor kúra môže trvať 3 až 6 mesiacov Zmeny môžete pozorovať už po 1-2 týždňoch.

Pridajte si do Vašej objednávky 2 BALENIA REG-ENOR.
Detoxikácia a chudnutie nebola nikdy ľahšia
Toto sú dôvody prečo ho mať doma.....

REG-ENOR je prípravok, ktorý stimuluje tvrbu žlče, jej denná produkcia sa zvýši 3-4 krát. Tým je zabezpečené rýchle chudnutie a odvod toxínov (detoxikácia). Počas toho je vhodné užívať niečo čo zabezpečí viazanie toxínov, odporúčame Vám použiť produkt Biocom Immun Supreme alebo Green Ways Chlorella.

Stojíme si za našimi produktami a službami.
100% Bezpečná platba. Široký výber a kvalita produktov. Odborné poradenstvo. Spokojnosť zákazníka.

100% Bezpečná platba

Zaručujeme 100% bezpečnú platbu pri nákupe v našom eshope. Vaše osobné údaje a platobné informácie sú chránené a šifrované, aby sme zabezpečili maximálnu bezpečnosť vašej transakcie. Môžete nakupovať s dôverou, vediac, že vaše údaje sú chránené pred neoprávneným prístupom.

Široký výber a kvalita produktov

Ponúkame vám široký výber produktov a výživových doplnkov od viacerých výrobcov. Produkty si môžete vybrať podľa účelu alebo účinných látok. Dodávame len kvalitné produkty overené našou praxou. Môžete si byť istí, že u nás nájdete výživové doplnky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy a budú prispievať k vašej pohode a zdraviu.

Odborné poradenstvo

Naša tím odborníkov je k dispozícii na poskytnutie poradenstva a odpovede na vaše otázky týkajúce sa produktov a výživových doplnkov.

Spokojnosť zákazníka

Sme zameraní na vašu spokojnosť. Ak nie ste s produktom spokojní, môžete nás kontaktovať a radi vám pomôžeme nájsť riešenie.

Bez ďalšieho poplatku navyše.