0
0,00

Pomoc pri chlamýdiách

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na chlamýdie?

Baktérie Chlamydia trachomatis aj Chlamydia pneumoniae vieme odstrániť plazmovým generátorom. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné, prístroj “zasahuje” do priestoru celej miestnosti, je možné plazmovať aj viacerých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete jesť, piť, čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Aplikáciu plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Čo môžete očakávať?

Chlamydia trachomatis: Na odstránenie tejto baktérie je postačujúce jediné sedenie pri plazmovom generátore, na 1hod 50 minút. Úľava od symptómov na močových a pohlavných orgánoch je hneď na ďalší deň. Táto baktéria napadá aj kĺby, preto miznú aj bolesti kĺbov pokiaľ ich človek má.

Chlamydia pneumoniae: u 80% klientov stačí jedno sedenie za cca 1 hodinu, ostatní potrebujú 2 – 3 sedenia spolu s riešením imunity a detoxikácie, pretože pri oslabenej imunite sa často vracia, aj kvôli reinfekcii.

Príznaky choroby ustupujú do 24-48 hodín. Výsledky si môžete overiť krvným testom v zdravotníckom zariadení, ktorý je potrebné vykonať najskôr 2-3 mesiace po naplazmovaní. Je to tak preto, že prítomnosť protilátok klesá postupne, závisí to od stavu imunitného systému a ďalšich faktorov.

U nás je možné si overiť výsledok týždeň po odstránení pomocou plazmového generátora na meriacom prístroji Sensitiv Imago 530.

Referencia

Ďakujem za pomoc. V roku 2015 som zistila, že klasická liečba nerieši môj problém s chlamýdiami. Plazmový generátor považujem za účinnú liečbu a ukľudňujúci prostriedok. Vždy sa dozviem niečo nové, spôsob uvažovania pracovníčok v poradni je skutočne výstižný. S dôverou som vyriešila aj ťažkosti s boreliózou a herpesom zoster. Každú návštevu v poradni považujem za povzbudenie a návrat ku zdraviu. A.P.
A.Purketová
Bratislava

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0