Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Elektroherbalizmus – plazmový generátor na ničenie vírusov, baktérií, plesní a parazitov

Zisťovanie a likvidácia patogénov (vírusy, baktérie, plesne, parazity)

Herpes vírus, borélia, chlamýdie, streptokoky, zlatý stafylokok, plesne, parazity…preč s nimi a okamžite!

Elektroherbalizmus je alternatívna metóda pomoci telu založená na výskume mikrobiológa Dr. Raymonda Rifeho, ktorý žil v minulom storočí. Rife pozoroval, že každý mikroorganizmus umiera pri určitej frekvencii. Vystavoval patogény týmto frekvenciám pomocou plazmového žiariča a pozoroval ako sa rozkmitajú, rozpadnú a umrú. Ako prvý popísal jav tzv.pleomorfizmus – premena patogénu v určitom (kyslom) prostredí na iný patogén. Preto dnes už vieme, že patogény sa stávajú nebezpečnejšie v prekyslenom organizme, mutujú na zhubnejšiu formu. Každý patogén má svoju frekvenciu a tú je schopný meniť (avšak len u určitom konkrétnom intervale), je to spôsob prežitia. Tieto patogény sú príčinou rôznych chorôb. Prejavy, ktoré potom môžete pozorovať sú napr: chronická únava, svrbenie, plesne, hnis tráviace problémy, nadúvanie, bolesti kĺbov, svalov a hlavy.

Parazity, baktérie a vírusy, plesne, to všetko sú patogény, ktoré táto metóda rieši veľmi jednoducho a prakticky okamžite, bezbolestne a účinne.

Parazity

škrkavky Ascaris a Toxocara, svalovec Trichinella,  hlísty Strongyloides, vláskovce Dirofilarie a Onchocerca, Enterobius – mrle, motolice (ophistorchis) a Fascioly, krvničky Schistosoma, svrab

Prvoky

Toxoplasma, Babesie, Entamoeba, Leishmanie, Lamblia (Giardia)

Vírusy

adeno a corona vírusy, chrípkové vírusy, herpes simplex vírusy, herpes zoster – vírus pásového oparu, EBV – Epstein Barrovej vírus – mononukleóza, Cytomegalovírus (CMV), Papilomavírusy a HPV, Rotavírus, Coxsackie vírusy, vírusy hepatitíd 

Baktérie

Streptokoky a Stafylokok, Chlamýdie, Branhamella, Neisseria, Moraxella, Kingela, Pseudomonas aeruginosa, Bordetella pertussis, Haemophilus influenza,

Helikobakter pylori , E.coli (Escherichia coli), Enterokok, Proteus, Salmonelly, Shigelly, Corynebacterium, Clostrídiá, Citrobacter, Serratia, Listeria monocytogenes, Campylobacter, Yersinia, Enterobacter, Bacillus, Bacteroides, Actinomyces

Mykoplazmy a Ureaplazmy, Klebsiella, Borrelia burgdorferi, Bartonella, Gardnerella vaginalis, Propionibacterium acnes

Rôzne druhy plesní

kvasinky (Candida), Trichophyton, Microsporum, Aspergillus

Iné / ostatné

Pre likvidáciu iných druhov baktérií, vírusov, plesní či parazitov sa prosím informujte v Naturopatickej poradni.
 
Tiež je možné pomocou plazmového generátora aplikovať frekvencie na konkrétne zdravotné problémy a ochorenia – k posilneniu samoozdravných, očistných a regeneračných procesov v príslušných orgánoch. Prosím informujte sa v Naturopatickej poradni.

Zisťovanie patogénov

Na meranie týchto patogénov používame prístroje Sensitiv Imago 530 a generátor F-scan 3. Sensitiv Imago, ktorý je certifikovaný medicínsky prístroj v EU, detekuje patogény podľa jednotlivých orgánov s presnosťou až 96%. F-scan 3 je najmodernejšia modelová rada frekvenčných generátorov, je určený predovšetkým na profesionálne použitie, t.j. pre lekárov a terapeutov. Sú to momentálne najlepšie diagnostické prístroje na trhu. Analyzujú frekvencie aby preskúmali stav ľudského tela. Rozsah meraných frekvencií F-scan je 1 Hz až 15 MHz. F-scan je schopný detekovať frekvencie patogénov, takže je možné zistiť aj patogény, ktorých frekvencie nie sú v databázach a sú neznáme. Sensitiv Imago používa svoju vlastnú rozsiahlu databázu patogénov.

si
Sensitiv Imago 530
f scan 3
F-Scan 3

Ničenie patogénov

Vďaka zisteniu názvu patogénu pomocou Sensitiv Imago 530 alebo zmeraniu pomocou F-scan 3 cielene nastavíme frekvenciu patogénu. Následne ho likvidujeme pomocou Plazmového generátora RPZ 14, ktorý využíva princíp bezkontaktného prenosu frekvencií podľa vynálezcu tejto metódy selektívneho ničenia mikroorganizmov – Dr.Royala Raymonda Rife. Takto likvidujeme patogény cielene na celom konkrétnom frekvenčnom intervale na ktorom je patogén schopný “žiť”/ meniť svoju frekvenciu. Každý patogén má svoje frekvencie.

Elektroherbalizmus - plazmový generátor na ničenie vírusov, baktérií, plesní a parazitov
Plazmový generátor RPZ 14

Tento plazmový generátor je najdokonalejší prístroj tohto druhu, ktorý je v súčasnosti k dispozícii komerčne.

Vo väčšine prípadov nie je potrebné plazmovanie opakovať. Opakujeme len ak nameriame veľa patogénov, alebo pri vážnych prípadoch.

Kontraindikácie pre použitie plazmového generátora: kardiostimulátor, kovové implantáty, prvé 3 mesiace tehotenstva u ženy.

Po plazmovaní odporúčame detoxikáciu – vylučovanie toxínmi z rozpadnutých patogénov, pitný režim a alkalizáciu tela.

Pozrite si video od výrobcu Sensitiv Imago, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Prehrať video

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0