Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri infekcii Chlamydie trachomatis (Pohlavné chlamýdie)

Chlamydia trachomatis riešenie prírodnou cestou

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Chlamýdie u mužov, u žien

Chlamýdie trachomatis sú mikroorganizmy – baktérie bežne sa vyskytujúce v prírode. Genitálna chlamydióza je jednou z najčastejších sexuálne prenosných ochorení. Chlamýdiová infekcia je nebezpečná svojim bezpríznakovým priebehom u mnohých ľudí (až 80 % infekcií u žien a 50 % u mužov) a pri oslabení imunity vyvoláva zápaly močopohlavného traktu. Rizikovým je však aj kúpanie v termálnych vodách, prírodných či umelých kúpaliskách s vyšším počtom návštevníkov a vo wellness centrách.

Nevýhodou antibiotickej liečby je, že redukuje všetky baktérie, aj prospešné pre organizmus a súčasne oslabuje sliznicu. Tá je potom náchylnejšia na vznik opakovaných infekcií. Ani použitie antibiotík nie je vždy úspešné v odstraňovaní chlamýdií.

Baktérie Chlamydia trachomatis je možné odstrániť plazmovým generátorom. Aplikáciu plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy.

Baktéria Chlamydia trachomatis je zlikvidovaná po 1 aplikácii – sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1,50 hod. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre.

Plazmovanie je bezkontaktné, prístroj “zasahuje” do priestoru celej miestnosti, je možné plazmovať aj viacerých ľudí naraz – napr. oboch partnerov. Pri plazmovaní môžete jesť, piť, čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Prečo použiť plazmový generátor pri infekcii Chlamydia trachomatis? Aké sú výhody?

Aký výsledok môžete čakať?

guarantee2 sk
  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu, Z-Technology, s.r.o. , ČR
  • Účinnosť používaných frekvencií overená 8 ročnou praxou (vyše 2000 klientov)
  • Odporúčania na posilnenie imunitného systému pre minimalizáciu rizika reinfekcie

Baktéria Chlamydia trachomatis je zlikvidovaná po 1 aplikácii – sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1,50 hod. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre.

Baktéria Chlamydia trachomatis sa vyskytuje často v močopohlavnom trakte bezpríznakovo, ale pri oslabení imunity vyvoláva zápaly močopohlavného traktu s prejavmi ako bolestivé močenie, časté močenie, pálenie, svrbenie, výtok, bolesť pri pohlavnom styku. Tieto baktérie sú schopné sa šíriť aj ďalej do iných orgánových sústav, napádajú aj kĺby, prejavmi sú bolesti kĺbov a ich znížená pohyblivosť.

V Naturopatickej poradni dostanete súbežne v cene procedúry na  plazmovom generátore odporúčania aj na to, ako posilniť imunitný systém, aby sa zabránilo prípadnej opakovanej infekcii či pretrvávaniu zdravotných problémov aj kvôli súbežnej záťaži inými baktériami či vírusmi.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0