Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc s autoimunitnými poruchami

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Popis choroby, ako vzniká

Sú to ochorenia, pri ktorých je imunitný systém nadmerne aktívny a napáda niektoré typy vlastných buniek. Podľa toho, ktorý orgán / typ tkaniva je takto napádaný sa rozlišujú viaceré typy chorôb:

Symptómy / prejavy

V mieste / orgáne / tkanive, ktoré je postihnuté autoimunitnou poruchou vznikajú zápalové procesy, odumieranie buniek, bolesti a pod.

Príčina

Klasická medicína uvádza: Príčiny vzniku týchto ochorení nie sú presne známe. Podľa dostupných údajov má genetická predispozícia jedinca najväčší vplyv na vznik autoimunitnej choroby. Aby sa choroba prejavila, sú pravdepodobne nutné ďalšie faktory, ktoré podporia zdedenú predispozíciu tak, aby vznikla choroba.

Podľa mojich skúseností všetci, čo majú autoimunitnú poruchu sú ťažko „zakovení“. Biele krvinky ako reprezentant imunity reagujú na veľké množstvo ťažkých kovov a aj chemikálií tým, že zmätene napadajú bunky vlastného tela. Za bežných okolností by pohltili ťažké kovy a chemikálie. Preto ako hlavnú príčinu autoimunitných chorôb vidím zanesenie organizmu odpadmi (ťažké kovy, chemikálie) v kombinácií s vnútorným nastavením, kedy vlastne človek bojuje sám so sebou (na psychickej úrovni). Zároveň vrámci fungovania imunitného je častokrát prítomý deficit vitamínu D a iných potrebných látok (zinok, B vitamíny, Omega 3 mastné kyseliny).

Riešenie z pohľadu naturopata

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Čo môžete očakávať?

guarantee2 sk

Protokol nastavujeme na mieru podľa výsledkov merania Sensitiv Imago 530 v kombinácii s kvapkou krvi pod mikroskopom, súčastne je vhodné poskytnúť anamnézu a výsledky testov od príslušných lekárov. Ústup autoimunitných prejavov za 1-2 mesiace. Úplné vyliečenie je možné pri dodržaní všetkých odporúčaní.

Máme skúsenosti so Sklerózou multiplex, Crohnovou chorobou, reumatoidnou artritídou.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0