Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc s helikobakterom

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na helikobaktera?

Baktériu Helicobacter pylori vieme odstrániť plazmovým generátorom. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné, “zasahuje” do celého priestoru miestnosti, je možné plazmovať aj viacerých ľudí naraz.

Kedže helikobakter je baktéria vyskytujúca sa relatívne bežne v strave a „prekyslenie organizmu“ umožňuje jeho množenie pri reinfekcii, dostanete od nás aj odporúčania ako tomu zamedziť (úprava stravy, úprava pH prostredia v žalúdku).

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Čo môžete očakávať?

guarantee2 sk

Po jedinom sedení u nás na plazmovom generátore, ktoré trvá cca 1hod kompletne zlikvidujeme baktériu Helicobacter pylori. Túto skutočnosť okrem zmiznutia príznakov  väčšinou do jedného dňa, problému s trávením na žalúdku / pankrease, si môžete overiť testom v zdravotníckom zariadení pomocou gastroskopie.

Pred návštevou poradne som bojovala s odstránením helikobakterom. Antibiotika, ktoré som mala predpísané nijako nezaberali, cítila som sa stále rovnako zle. Čo sa týka pani Mgr. P.Salajovej, vysvetlila mi všetko ohladne plazmového generátora a poskytla mi aj niekoľko rád. Po ukončení terapie, je helikobakter úplne odstránený, a ja sa cítim veľmi dobre.
placeholder
Henrieta Vavříková
Malé Leváre
Ďakujem pani Salajovej a pani Sršňovej za ochotu a pomoc pri riešení mojich zdravotných problémov (vrátane helikobaktera), ktoré sa podarilo úspešne vyriešiť.
placeholder
Denisa
Žiar nad Hronom

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0