Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Zápaly močových ciest, chronický aj akútny stav

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na zápal močových ciest, časté alebo pálivé močenie, cystitídu?

  • Riešime akútny aj chronický stav. 

  • Bez použitia antibiotík. Úľava od symptómov prakticky na ďalší deň.

  • Používame plazmový generátor na ničenie vírusov, baktérií, prvokov.

Ak máte opakovane zápaly močových ciest/ obličiek, alebo aj akútny stav a chcete sa vyhnúť antibiotikám, pretože ničia črevnú flóru, pečeň a nie každý ich toleruje/ znáša veľmi dobre (najčastejšie trpí žalúdok), ste na správnom mieste. Pomôžeme Vám.

Tieto zdravotné problémy, symptómy sú často spôsobené vírusmi, baktériami a prvokmi ale aj parazitmi.
Najčastejšie sa vyskytujú tieto:
Escherichia coli  (E. coli) – črevná baktéria, ktorá pri premnožení prechádza aj do močového mechúra
Enterococcus faecalis – enterokoky
Ureaplasma urealyticum – ureaplazma
Neisseria gonorrhoeae – kvapavka
Mycoplasma hominis a genitalium – mykoplazmy
Chlamydia trachomatis
Trichomonas vaginalis, Trichomonas urogenitalis – trichomoniáza
Proteus mirabilis a vulgaris
Schistosoma haematobium a mansoni – schistosomóza, krvničky
Klebsiella pneumoniae
Stafylokok
Streptokoky

Na základe výsledku merania prístrojom Sensitiv Imago 530 vieme presne určiť, čo spôsobuje symptómy, prístroj má vyššiu presnosť ako niektoré testy v klasickej medicíne a ukáže aj to, čo je chronické a na prvý pohľad negatívne. Navyše na niektoré patogény ako sú krvničky dokonca klasická medicína nemá žiadne diagnostické testy. Podľa nálezu potom použijeme na ich zničenie plazmový generátor.

Čo od nás teda môžete očakávať:

  • meranie Sensitiv Imago 530
  • konzultácia ako vyriešiť akútny alebo chronický stav bez použitia antibiotík
  • ako predchádzať reinfekcii zvýšením vlastnej imunity.  
  • Následne je možné hneď všetky namerané patogény odstrániť pomocou plazmového generátora.
  • Po odstránení patogénnych mikroorganizmov podľa nálezu sa uľaví od príznakov do 24-48 hodín.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Čo o nás hovoria naši klienti

Nikdy som nebol skeptický voči alternatívnym formám medicíny, ale keď som sa rozhodol vstúpiť do naturopatickej poradne veľké očakávania som nemal. Ako vyštudovaný informatik, odkojený na tradičnom marketingu klasickej medicíny som si povedal iba že „za pokus to stojí“. Absolvoval som štandardné vyšetrenie na prístroji, o ktorom neviem povedať ani čo meria a ani ako to robí. Faktom ale je, že keď z prístroja vypadla správa plná príznakov, ktoré som subjektívne pociťoval trochu som spozornel. Otázka „Ako to robí?“ sa zrazu zmenila na otázku „Čo s tým?“ Okrem iných vecí odhalil aj prekonanú mononukleózu, ktorú následne potvrdilo aj krvné vyšetrenie. Zrazu sa dali vysvetliť recidívne návaly únavy aj bolesti kĺbov. A bolo toho viac. Následne som vyskúšal svoje prvé plazmovanie a môžem povedať, že s jeho pomocou som sa už vyhol niekoľkým antibiotikám, aj pri zápale močových ciest. Niekto bude namietať že „placebo“. No lenže ak sa cítite lepšie, tak spôsob ako ste k tomu prišli môžete mať na … Premýšľam ako sa slušne povie „na háku“ ale zjavne som na nič neprišiel. Skrátka ide o to cítiť sa dobre. A ak by to nerobilo nič viac iba stimulovalo schopnosť organizmu liečiť sa tak to nie je málo. A presne taká je moja skúsenosť s naturopatickou poradňou. Neviem ako to robia, ale za pokus to stálo. Preto ak sa necítite vo svojej koži musíte si iba odpovedať na otázku „či chcete dokola premýšľať či tomu veríte alebo to chcete jednoducho skúsiť?“
Ing. Boris Rybár
Bratislava

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0