Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri zlatom stafylokokovi (aj MRSA)

Zlatý stafylokok (Staphylococcus aureus), MRSA. Riešenie prírodnou cestou.

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Test na zlatého stafylokoka

Baktériu Staphylococcus aureus môžete mať zistenú lekárskymi vyšetreniami napr. z výteru hrdla, alebo je možné pri podozrení na zlatého stafylokoka zachytiť jeho prítomnosť pomocou biorezonančného prístroja Sensitiv Imago 530.

Ako sa zbaviť zlatého stafylokoka ?

Stafylokoka je možné odstrániť plazmovým generátorom, ktorý generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celého priestoru miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Naše skúsenosti ukazujú, že po jednom sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1,5 hodiny zlikvidujeme baktériu Staphylococcus aureusReakcie – zlepšenie sa dostavuje za 1-2 dni. V prípade, že máte túto baktériu na pokožke, tak sa po odplazmovaní Stafylokoka začínajú hojivé procesy.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Stafylokok v hrdle, v uchu

Pokiaľ sa usadí v dýchacích cestách, prejavuje sa silným kašľom, často spojeným s hustým hlienom, škrabaním v hrdle či bolesťami hrdla.  Môže spôsobiť aj zápaly uší.

Stafylokok na koži, na tvári, pri akné, pri ekzéme

Pri kožnej infekcii, sa Stafylokok prejavuje zvýšeným zápalom v oblasti rany, ktorá môže byť hnisavá a neskôr veľmi bolestivá. Je častou komplikáciou zranení a pooperačných rán.

Zapríčiňuje zlé hojenie vyrážok na pokožke a pri ekzémoch je príčinou mokvavých procesov a otvorených rán pri popraskaní pokožky.

Stafylokok v pošve

Zlatý stafylokok môže byť na koži, v hrdle, v nose, ale napríklad aj v pošve, kde spôsobí výtok, bolesť v podbrušku až zápal maternice a vaječníkov s teplotami a bolesťami.

Aký výsledok môžete čakať?

guarantee2 sk
  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu, Z-Technology, s.r.o. , ČR
  • Účinnosť používaných frekvencií overená 8 ročnou praxou (vyše 2000 klientov)
  • Odporúčania na posilnenie imunitného systému pre minimalizáciu rizika reinfekcie

Stafylokok – riešenie plazmovým generátorom

Zlatý stafylokok u detí

Pokiaľ je dieťa často choré, má kašeľ, nádchu s hustým hlienom, bolestivé hrdlo či škrabanie v hrdle a zachrípnutie, je možné, že sa uňho často vyskytuje zlatý stafylokok, ktorý sa v istých obdobiach pri oslabení imunity výraznejšie pomnoží a spôsobí akútny zdravotný problém. Následne sa príznaky utlmia a isté obdobie je kľud, ale pri následnom oslabení imunity sa stafylokok znova aktivuje.

Staphylococcus epidermidis

Stafylokoka môže prenášať ktokoľvek z nás a dokonca môžete nakaziť aj samých seba. Stafylokok sa bežne nachádza na pokožke a slizniciach, no pri správnom fungovaní imunitného systému nepredstavuje žiadne riziko. Pri oslabení imunity sa môže premnožiť a spôsobovať zdravotné problémy.

MRSA (Meticilín - rezistentný Staphylococcus aureus)

MRSA je multirezistentný zlatý stafylokok, rezistentný na antibiotiká ako meticilín, oxacilín, betalaktámy – penicilín a na cefalosporíny. Tento druh stafylokoka sa rozšíril najmä v nemocniciach kvôli používaniu širokospektrálnych antibiotík (jedná sa o nozokomiálnu nemocničnú nákazu) a je zodpovedný za ťažko liečiteľné infekcie. Pacienti s otvorenými ranami a oslabeným imunitným systémom sú v najväčšom riziku. MRSA je možné likvidovať pomocou plazmového generátora, stačí 1 sedenie.

Z týchto dôvodov dostanete u nás v Naturopatickej poradni súbežne v cene procedúry na  plazmovom generátore odporúčania aj na to, ako posilniť imunitný systém a upraviť do rovnováhy črevnú flóru, aby sa zabránilo prepuknutiu stafylokokového ochorenia či pretrvávaniu zdravotných problémov, aj kvôli súbežnej záťaži inými baktériami či vírusmi.

V roku 2018 som navštívila Naturopatickú poradňu so Zlatým stafylokokom, pani doktorka ORL mi povedala po ATB, že pri mojom oslabenom imunitnom ochorení sa mi budú zápaly dutín vracať, mala som od vtedy síce problémy, ale táto baktéria po vyšetrení spúta tam do dnes nie je, to je 5 rokov od použitia terapie plazmovým generátorom. Ďakujem Vám a prajem pekný deň.
placeholder
Lubica T.
Bratislava
Tuto poradnu jsem vyhledala, když mě byl diagnostikovan zlaty stafylokok na kúži. Nechtěla jsem brát antibiotika a na soc. sítich jsem hledala informace jak by šla tato bakterie zničit. Našla jsem Naturopatickou poradnu p. Mgr. Petry Salajovej. Stačila jedna návštěva a mám klid. Je to rok a bakterie se nevrátila. Touto cestou bych chtěla mnohokrat poděkovat.
placeholder
Lidka Filová
Skalica
Moje dietatko dostalo zlateho stafylokoka na pokozke, ktory sa prejavoval pluzgierikmi, zacervenanim a vyrazkami. Skusenosti s poradnou su len pozitivne, ochotny pristup a po rieseni nasho zdravotneho problemu sa zlaty stafilokok doteraz neobjavil a hadam to uz tak aj ostane. Preto aj touto cestou velmi pekne dakujem za pomoc. Zatial vsetko svedci o tom, ze zdravotny problem sa vyriesil.
placeholder
Simona
Oravský Podzámok

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0