0
0,00

Pomoc pri zlatom stafylokokovi

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na zlatého stafylokoka?

Baktériu Staphylococcus aureus vieme odstrániť plazmovým generátorom. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celého priestoru miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Aký výsledok môžete čakať?

Naše skúsenosti ukazujú, že po jedinom sedení u nás na plazmovom generátore, ktoré trvá 1,5 hodiny zlikvidujeme baktériu Staphylococcus aureus. Reakcie – zlepšenie sa dostavuje za 1-2 dni. V prípade, že máte túto baktériu na pokožke, tak sa hneď na ďalší deň začne hojenie pokožky, väčšinou za 3-4 dni je zahojené. V ojedinelých prípadoch pri rýchlej reinfekcii kvôli slabej imunite plazmujeme opakovane zadarmo do 1-2 týždňov od prvého sedenia.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0