Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Ureaplazma (Ureaplasma urealyticum) a Mykoplazma 

Ureaplazma (Ureaplasma urealyticum) a Mykoplazma - riešenie prírodnou cestou

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ureaplazma – Ureaplasma urealyticum

Ureaplazma urealyticum je baktéria, ktorá je súčasťou urogenitálneho (močopohlavného) traktu a bežne nemusí vyvolávať infekcie. Je podmienený patogén, čo znamená, že problémy robí až pri masívnom premnožení po oslabení imunitného systému, ktorý dovtedy držal baktérie „na uzde“. Potom spôsobuje zápaly močových ciest, u mužov zápaly močovej trubice, u žien aj vaginálne zápaly s prejavmi ako bolestivé močenie, časté močenie, pálenie, svrbenie, výtok, zápach, bolesť pri pohlavnom styku.

Nevýhodou antibiotickej liečby je, že redukuje všetky baktérie, aj prospešné pre organizmus a súčasne oslabuje sliznicu. Tá je potom náchylnejšia na vznik opakovaných infekcií, prechod do chronicity je bežný. Častá je aj rezistencia na antibiotiká. Ureaplazmy sa častejšie objavujú pri sexuálne aktívnych ľuďoch, zriedka u detí.

Mykoplazma – Mykoplasma hominis, Mycoplasma genitalium

Močopohlavné zápaly sú často zapríčinené baktériami Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium. Často osídľujú močopohlavný systém a môžu byť neškodnou súčasťou mikrobiómu mužov aj žien. V niektorých prípadoch, pri oslabení imunity však spôsobujú infekcie močových ciest a/alebo genitálnej oblasti.

Ureaplazma, Mykoplazma – likvidácia plazmovým generátorom

Baktérie Ureaplazma a Mykoplazma vieme odstrániť pomocou plazmového generátora. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii špecifickej len pre Ureaplazmu alebo Mykoplazmu. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy šetrne bez likvidácie iných prospešných baktérií.

Ureaplazmy su zlikvidovaná po 1 aplikácii – sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1,5 hod. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre. Obdobne Mykoplazmy, dĺžka sedenia je však 2 hod.

Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celého priestoru miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete alebo telefóne.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Prečo použiť plazmový generátor pri infekcii Ureaplazmou alebo Mykoplazmou? Aké sú výhody?

Aký výsledok môžete čakať?

guarantee2 sk
  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu, Z-Technology, s.r.o. , ČR
  • Účinnosť používaných frekvencií overená 8 ročnou praxou (vyše 2000 klientov)
  • Odporúčania na posilnenie imunitného systému pre minimalizáciu rizika reinfekcie

Ureaplazmy su zlikvidovaná po 1 aplikácii – sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1,5 hod. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre. Obdobne Mykoplazmy, dĺžka sedenia je však 2 hod.

Ureaplazmy a mykoplazmy sa vyskytujú bežne v močových cestách a genitálnom trakte, ale pri oslabení imunity vyvolávajú zápaly. Preto u nás v Naturopatickej poradni dostanete súbežne v cene procedúry na  plazmovom generátore odporúčania aj na to, ako posilniť imunitný a močový či močopohlavný systém, aby sa zabránilo prepuknutiu opätovných zápalov alebo pretrvávaniu zdravotných problémov aj kvôli súbežnej záťaži inými baktériami.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0