Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Sensitiv Imago 530 biorezonancia

Čo je to Sensitiv Imago?

Sensitiv Imago 530 je hardwarovo-softwarové zariadenie, slúžiace na komplexné testovanie ľudského organizmu. Súčasťou je špičkový software Lifestream, ktorý je výsledkom dlhoročných laboratórnych výskumov špecialistov z celého sveta.

si

Počítačová analýza zdravia je postavená na teórii biorezonancie. Každý mikroorganizmus má svoje vlastné frekvenčné spektrum. Každá bunka, orgán, tkanivo majú svoj vlastný rozsah frekvencií, vďaka ktorým sme schopní určiť stupeň odchýlky od normy.

Sensitiv Imago 530 predstavuje absolútnu špičku v biorezonancii. Tento prístroj bol schválený ako Medical Device Class IIA (od roku 2013 všetky Medical Device Class I stratili možnosť byť použité v zdravotníctve) a na rozdiel od iných na trhu dostupných prístrojov, ktoré sa tvária ako biorezonancia a obsahujú maximálne 60 triggerových senzorov (jednosmerné senzory, ktoré naviac chytajú informácie z okolia), Sensitiv Imago 530 meria nielen biorezonanciu a NLS, ale zároveň aj biologickú impedanciu. Nepracuje s virtuálnym, ale konkrétnym pacientom, obsahuje 530 SBA snímačov, 12.000 kvázisenzorov (nevyhnutné pre rozlíšenie frekvencií klienta, terapeuta a okolia) a jeho presnosť je 96%.

Sensitiv Imago 530 dostal prestížne ocenenie ZLATÚ MEDAILU za najlepší medicínsky diagnostický prístroj v roku 2009 v Plovdive na medzinárodnej technickej konferencii. Tento prístroj je možné použiť ako základ pre seriózne vedecké práce.

cena

Na vývoji biorezonancie sa podieľalo USA, Rusko a Japonsko. Tento prístroj bol pôvodne určený iba pre kozmonautov. Dlho sa biorezonancia využívala iba pre vojenské účely. Až Holding Alfa – Med začal biorezonanciu využívať výhradne k medicínskym účelom.

Sensitiv Imago nie je možné porovnávať s prístrojmi ako je Oberon, Metatron, alebo Diacom. Za kvalitný prístroj je možné považovať iba Bicom, ktorý ale nie je biorezonanciou v pravom zmysle slova, pracuje na princípe akupunktúrnych bodov v každom meridiáne a meranie na ňom je čiastočne subjektívne.

Tu sa môžete pozrieť na vnútornosti prístrojov tváriacich sa ako biorezonancia a pochopíte, že väčšina týchto krabičiek sú falzifikáty. Kliknite pre viac informácií.

Sensitiv Imago 530 je schopný určiť záťaž ťažkými kovmi, chemikáliami (herbicídy, pesticídy, fungicídy, …), parazitárnu nákazu, premnoženie vírusov, baktérií, plesní, tiež geopatogénnu záťaž, stav pH v tele, alergény a mnoho ďalších parametrov, ktoré sú pre naturopata kľúčové.

Určí presné orgány, ktoré sú postihnuté a je schopný nielen presnej detekcie toxickej záťaže alebo patogénu a to aj v konkrétnom orgáne alebo mieste na tele, zistenia porušenia homeostázy, ale je na ňom možné vykonávať aj biorezonančné terapie. Sensitiv Imago určí všetky súvislosti a umožňuje terapeutovi zacieliť príčiny problémov.

imago1

Čo je výsledkom merania?

Výsledkom analýzy zdravotného stavu pomocou Sensitive Imago 530 je 3 – 6 stranová správa, ktorá zahŕňa zoznam patogénov (vírusy, baktérie, plesne, parazity), ťažkých kovov a chemikálií, prípadne iných záťaží (napr. elektrosmog), alergény, uvedené sú orgány, kde sa záťaže nachádzajú a v akých koncentráciách. Spolu so správou dostanete odporúčania, ako sa dané záťaže dajú riešiť tak, aby sa zlepšila výrazne kvalita Vášho života.

Na testovanie Sensitivom je potrebné sa dostaviť minimálne 3 hodiny nalačno, piť dostatok čistej vody (žiadne iné tekutiny) a nesmiete mať na sebe žiadne kovy vrátane náušníc, hodiniek, retiazok, pásikov, kovových okuliarov. Do vzdialenosti cca 1,5 metra je potrebné úplne vypnúť mobilný telefón. Pri meraní je iba obsluha a klient, všetko ostatné ruší presnosť výsledkov.

Kontraindikáciou merania na Sensitiv Imago 530 je kardiostimulátor a epilepsia.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0