Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri bolestiach brucha, pri nadúvaní a iných tráviacich problémoch

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na bolesti brucha, nadúvanie a iné tráviace problémy?

Ak Vás trápia  tráviace problémy  ako napríklad hnačka, zápcha, nafukovanie, bolesť brucha, svetlohnedá zapáchajúca stolica, slabosť, rýchle priberanie alebo chudnutie, je vhodné tieto problémy komplexne riešiť.  Aj tieto naoko neškodné príznaky môžu v chronickom a neliečenom stave vyvolať vážne zdravotné problémy, ako je podvýživa (keď telo nevstrebáva živiny z prijatej potravy, medzi prvé sa do deficitu dostáva často železo), úzkostné stavy a depresie, podráždenosť, alergie, ekzémy, chronické zápaly (napr. močových ciest, kĺbov, dýchacích ciest), mykózy a v horšom prípade aj Crohnovu chorobu alebo ulceróznu kolitídu a mnohé iné. Príčiny týchto príznakov bývajú rôzne, najčastejšie sú to: baktérie, vírusy, kvasinky, plesne,  parazity,  oslabená pečeň alebo žlčník alebo pankreas , potravinové intolerancie a alergie, chemické lieky, stres, nesprávna životospráva a ich vzájomné kombinácie.

Zisťovanie príčiny:

Častokrát  sa človek s tráviacimi problémami obáva ísť k lekárovi alebo po návšteve lekára a absolvovaní všetkých odporúčaných vyšetrení nenájde odpoveď na otázku, čo je príčinou jeho zdravotných problémov. Ešte častejšie sa nájde čiastková diagnóza, ale lieky ani odporúčania lekára nevedú k žiadnemu alebo trvalému zlepšeniu.

My Vám ponúkame rýchle,  neinvazívne  a komplexné zisťovanie príčin tráviacich problémov  pomocou merania na prístroji Sensitiv Imago 530 (biorezonančný prístroj, ktorý je klasifikovaný ako medicínsky prístroj triedy IIA) a dokáže zmerať:

 • stav orgánov – žalúdok, pankreas, pečeň, tenké a hrubé črevo (prípadné zápaly, oslabenia funkčnosti)
 • toxíny – ťažké kovy, chemické látky
 • patogény – vírusy, baktérie, parazity
 • plesne a kvasinky – najznámejšia je Candida albicans
 • čiastočne alergény, potravinové intolerancie
 • stav peristaltiky čreva

Prístroj zhodnotí celkový stav organizmu. Nepracuje so všeobecnými normo hodnotami ako klasická medicína, ale vyhodnotí stupeň záťaže konkrétne pre Váš organizmus. Zmeria percentuálne fungovanie jednotlivých orgánov a sústav.

Druhou časťou základného merania je vyšetrenie kvapky krvi z prsta pod Darkfield mikroskopom, kde sa dozviete nielen to, koľko a akých krviniek máte, ale hlavne v akom sú stave, či pracujú správne, či nechýbajú telu minerály, vitamíny a ako efektívne stíhajú detoxikačné orgány čistiť krv.

Pre koho je toto meranie určené? Pre všetkých od malých detí a dojčiat po dospelých a seniorov. Jedinou výnimkou sú ľudia s kardiostimulátorom alebo epilepsiou, ktorí nemôžu absolvovať vyšetrenie na biorezonančnom prístroji (môžu však absolvovať vyšetrenie kvapky krvi pod mikroskopom).

Riešenie – PROTOKOL, komplexné poradenstvo na mieru

Na základe merania vieme telu komplexne pomôcť. Dodať chýbajúce látky – najčastejšie minerály, vitamíny, probiotiká, tráviace enzýmy a pod. A docieliť rýchlu úľavu od niektorých príznakov pomocou aplikácie plazmového generátora, ktorý dokáže zahubiť  vírusy, baktérie, plesne, kvasinky a parazity.  Plazmový generátor je prístroj, ktorý vytvára elektromagnetické vlnenie a princíp jeho fungovania si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Video je v českom jazyku.

Výsledkom terapie je veľmi rýchla úľava (do 48 hodín) od mnohých symptómov na tráviacom trakte.

Aplikáciu plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny.

Najčastejšie odstraňujeme tieto patogény:

Escherichia coli (E. coli)
Helikobakter pylori
Enterokoky, Proteus
Salmonely
Streptokoky a zlatý stafylokok
Kandidy, plesne
Mrľa detská
Škrkavky a iné hlísty

Dostanete od nás aj ďalšie odporúčania  ako upraviť narušenú črevnú flóru, odstrániť kvasinky, upraviť jedálniček, posilniť oslabené orgány tráviaceho traktu, odstrániť toxíny, ktoré preťažujú detoxikačný a vylučovací systém a znemožňujú tak vyriešiť zápaly v tráviacom trakte či iných orgánoch.

Pomáhame aj pri riešení nasledovných diagóz:

 • syndróm deravého (priepustného) čreva,  
 • kandidóza, plesne, 
 • potravinové intolerancie, histamínová intolerancia, 
 • SIBO, 
 • celiakia.

Odporučíme Vám kvalitné a funkčné produkty dostupné v lekárňach alebo cez internet.

Dôležitá poznámka pre Vás: Častokrát sú s tráviacimi ťažkosťami spojené aj kožné problémy, keďže pokožka je podľa čínskej medicíny párový orgán k tráviacemu traktu. Preto môžete po vyriešení problémov s trávením očakávať krajšiu a zdravšiu pokožku :-).

Čo môžete u nás očakávať?

 • Profesionálny, odborný a individuálny prístup
 • Odporúčania vhodné aj pre malé deti od obdobia zavádzania príkrmov, vždy na mieru
 • Postupy overené niekoľkoročnou praxou, používame overené a funkčné postupy od Mgr. Kateřiny Konrádovej a Dr. Dietricha Klinghardta, ktorí sú špičkami v naturopatii na svetovej úrovni
 • Odstránením všetkých príčín (je ich vždy viacero) telo spustí samoregeneračné procesy – výsledky sa dostavujú rýchlo

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0