Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Ponuka spolupráce

Patríme do siete desiatok naturopatických poradní v celej SR a ČR, ktoré kopírujú postupy a protokoly Mgr. Kateřiny Konrádovej. Ponúkame všetkým záujemcom o idei naturopatie niekoľko možností spolupráce.

Obchodná spolupráca

Nehľadáme iba obchodníkov, hľadáme obchodníkov naturopatov. Túto prácu môže robiť naozaj každý, kto má pozitívny vzťah k ideám naturopatie a má záujem pomáhať ľuďom s civilizačnými a chronickými chorobami. V prvom rade je potrebné sa zoznámiť so všetkými protokolmi a postupmi naturopatie tak, ako ich používame v našej poradni. Na to slúžia bezplatné vzdelávacie webináre, na ktorých za dozviete všetky potrebné informácie.

Obchodník naturopat aktívne vyhľadáva ľudí so zdravotnými problémami a ponúka im riešenie ich problémov pomocou naturopatie. Samostatne používa detoxikačné protokoly, protokoly na očistu pečene, čriev a zvýšenie imunity a pre diagnostiku a terapie posiela ľudí do naturopatickej poradne. Túto prácu môžete vykonávať aj popri zamestnaní a bez akýchkoľvek investícií. Ak sa Vám bude dariť, potom sa môžete tomu začať venovať profesionálne.

Pomoc pri zriadení novej naturopatickej poradne

Ak máte záujem si zriadiť vlastnú naturopatickú poradňu, dostanete od nás všetky informácie a pomoc pri jej realizácii. Budete mať k dispozícii kompletné know-how tak, ako všetky ostatné naturopatické poradne v našej sieti.

Hľadáme lekárov

Hľadáme lekárov so záujmom o naturopatiu, ktorí majú otvorenú myseľ a záujem ponúknuť svojim pacientom niečo viac. Radi predvedieme naše postupy a výsledky. Hľadáme tiež lekárov, ktorí by poskytovali našim klientom lekárske konzultácie, prípadne lekársku starostlivosť.

Máte záujem?

Vyplňte nasledujúci formulár a dohodnite si osobné stretnutie, na ktorom sa porozprávame o Vašich plánoch a ich realizácii. Zmeňte svoj život a začnite pracovať na tom, čo má zmysel!

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0