Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri toxoplazmóze

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na toxoplazmózu?

Toxoplazmóza je ochorenie, ktoré spôsobuje parazit Toxoplasma gondii, odstraňujeme pomocou  plazmoého generátora. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celej miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Aplikáciu plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Čo môžete očakávať?

guarantee2 sk

Jedným sedením u nás na plazmovom generátore, ktoré trvá približne 1,5 hodiny zlikvidujeme parazita Toxoplasma gondii, ktorý spôsobuje toxoplazmózu. Túto skutočnosť okrem príznakov choroby, ktoré ustupujú za 24-48 hodín, si môžete overiť krvným testom v zdravotníckom zariadení, ktorý je potrebné vykonať najskôr 3 mesiace po naplazmovaní.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0