Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri infekcii Klebsiella pneumoniae

Klebsiella riešenie prírodnou cestou

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Klebsiella príznaky a odstraňovanie

Baktéria Klebsiella vyvoláva zápaly dýchacieho alebo močového traktu. Baktériu Klebsiella pneumoniae vieme odstrániť pomocou plazmového generátora. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celého priestoru miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Aký výsledok môžete čakať?

guarantee2 sk
  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu, Z-Technology, s.r.o. , ČR
  • Účinnosť používaných frekvencií overená 8 ročnou praxou (vyše 2000 klientov)
  • Odporúčania na posilnenie imunitného systému pre minimalizáciu rizika reinfekcie

Klebsiella prenos

Baktéria Klebsiella pneumoniae je zlikvidovaná po 1 aplikácii – sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1,5 hod. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre. Baktéria Klebsiella pneumoniae sa vyskytuje bežne v tráviacom trakte, ale pri oslabení imunity a narušení dobrého stavu črevnej flóry sa z čreva môže šíriť do iných orgánov a vyvolávať zápaly dýchacieho traktu alebo zápaly močových ciest. Je častou nemocničnou nákazou a ľahko sa stáva rezistentná na použitie antibiotík. Ľahko sa presadí, pokiaľ je človek často chorý, má chronické zápaly a oslabený imunitný systém či opakovane absolvoval antibiotickú liečbu.

Z týchto dôvodov dostanete u nás v Naturopatickej poradni súbežne v cene procedúry na  plazmovom generátore odporúčania aj na to, ako posilniť imunitný systém a upraviť do rovnováhy črevnú flóru, aby sa zabránilo prípadnej opakovanej infekcii či pretrvávaniu zdravotných problémov aj kvôli súbežnej záťaži inými baktériami či vírusmi.

Prečo použiť plazmový generátor pri infekcii Klebsiellou? Aké sú výhody?

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0