Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri lymskej borelióze

Borelióza - Lymská borelióza (Borrelia burgdorferi) a jej prírodná liečba

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Borelióza prenos – kliešťová borelióza

Boreliózu spôsobuje baktéria Borrelia burgdorferi, ktorou sa môžete nakaziť, ak vás uhryzne infikovaný kliešť. Na prenos infekcie na človeka musí byť kliešť prisatý na koži viac ako 24 hodín. Prenášajú ju kliešte v každom vývojovom štádiu aj larvy a nymfy kliešťov, ktoré na pokožke nie sú spozorované pre svoje malé rozmery a priesvitnú farbu, ale sať krv človeka môžu až 2 dni, kým neodpadnú. To je dôvod prečo sa ľudia nakazia boreliózou aj bez vedomia prisatia dospelého viditeľného kliešťa.

Borelióza príznaky, prejavy a následky

Typickým prvým príznakom infekcie je začervenanie pokožky v mieste prisatia kliešťa. Typický červený fľak pri borelióze sa objaví približne po 4 dňoch a je ohraničený s bielym stredom. Prejavmi infekcie sú únava, malátnosť, teplota, bolesť hlavy, svalov a kĺbov, opuchy lymfatických uzlín.

Neskoršie po pár mesiacoch postihuje ochorenie kĺby, srdce a nervový systém a vyústi do únavy, bolestí kĺbov či ich opuchov, zápalu osrdcovníka (obalu srdca), bolesti hrdla, tŕpnutia či necitlivosti končatín, porúch pamäti, problémov s videním či šumenia v ušiach.

Chronická borelióza

V chronickom štádiu neuroboreliózy spôsobuje ochorenie silné bolesti hlavy a zápaly nervov, mozgových blán a mozgu. Vyvoláva poruchy pamäti, depresie, problémy s videním a sluchom.

Borelia, Borrelia burgdorferi a iné druhy borelií - ODSTRAŇOVANIE

Baktériu Borelia, ktorá spôsobuje lymskú boreliózu vieme odstrániť plazmovým generátorom. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je zároveň veľmi šetrná voči Vášmu organizmu, nakoľko použité frekvencie sú odlišné od frekvencií, ktoré by zničili prospešné probiotické baktérie tráviaceho traktu či negatívne ovplyvnili výkonnosť buniek Vášho tela.

Plazmovanie je bezkontaktné, zasahuje do celého priestoru miestnosti a preniká celým Vašim organizmom až do kĺbov a kostí. Je možné plazmovať viacerých ľudí naraz a to v cene za jedno použitie plazmového generátora. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Frekvencie, ktoré sú nastavené do plazmového generátora zahŕňajú frekvencie na Borrelia burgdorferi a aj iné druhy Borelií, ktoré sa nachádzajú v strednej Európe. Napr. B.afzeli, B.garinii, B.spielmanii, B.valasisiana, B.bisettii, B.bavariensis. Na tieto druhy borelií nie sú lekárske vyšetrenia bežne zamerané, pričom sa môžu významne podieľať na klinických prejavoch boreliózy. 

Aplikáciu plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny, s antibiotikami.

Prečo použiť plazmový generátor pri borelióze? Aké sú výhody?

Dá sa vyliečiť borelióza ? Aký výsledok môžete čakať?

Úľava od symptómov nastáva 1-2 dni po odstránení baktérií pomocou plazmového generátora. Jedno sedenie trvá 2 hodiny 45 minút a zlikviduje  95% baktérií rodu Borrelia. Nakoľko baktérie rodu Borrelia vytvárajú aj zacystované formy, vysoko odolné voči antibiotikám či použitým ničivým frekvenciám, je možné plazmovanie kedykoľvek po uvoľnení baktérií zo zacystovaných foriem a opakovanom výskyte klinických príznakov opakovať.

Je potrebné si uvedomiť, že reinfekcia baktériami rodu Borrelia je možná v sezóne od apríla do októbra prakticky kedykoľvek a z týchto dôvodov Vám počas aplikácie plazmového generátora v cene plazmovania odporučíme ako podporiť imunitný systém Vášho organizmu tak, aby sme pri reinfekcii minimalizovali riziko opätovného prepuknutia ochorenia.

Za výkonnosť imunitného systému v tele zodpovedajú najmä orgány tráviaceho traktu.  K tvorbe protilátok dochádza v čreve a pokiaľ pečeň ako detoxikačný orgán nepracuje naplno, je výkonnosť imunitného systému negatívne ovplyvnená prítomnosťou toxických látok v tele. Dôležitá je teda úprava stravy a pitného režimu, očistné kúry či detoxikácia a výživové doplnky na podporu imunitného systému, výkonnosti čreva a pečene.

Test na boreliózu, borelióza krvné testy

Protilátky vytvorené imunitným systémom na boj s infekciou majú istý polčas rozpadu a pretrvávajú v organizme aj po úspešnej likvidácii baktérií 3-7 mesiacov. Krvné testy zamerané na sledovanie protilátok je vhodné opakovať v zdravotníckom zariadení až po istom čase od plazmovania, pričom pokles hladín protilátok je dôkazom úspešnosti boja s infekciou, nulové hodnoty nemusia byť ihneď zaznamenané.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu, Z-Technology, s.r.o. , ČR
  • Účinnosť používaných frekvencií overená 8 ročnou praxou (vyše 2000 klientov)
  • Odporúčania na posilnenie imunitného systému pre minimalizáciu rizika reinfekcie
guarantee2 sk

Čo o nás hovoria naši klienti?

Ďakujem za pomoc pri liečbe boreliozy ktorú mi Mgr. Salajová zistila v naturopatickej poradni, ktorú následne lekár potvrdil. Ihneď po prvom naplazmovaní bez nasadenia antibiotík sa mi zmenil zdravotný stav a aj kontrola krvi v ambulancii ukázala pokles boreliozy. Všetky bolesti tela ktoré mi lekár nevedel vyliečiť a potláčal rôznymi analgetikami boli zrazu preč. Musela som prísť do ambulanice s prosbou aby mi bola vyšetrená borelioza. Taktiež pri dlhodobom ochorení horných dýchacích ciest ktoré trvalo cca mesiac sa mi okamžite uľavilo pri prvom naplazmovaní. Samozrejme že vždy som dodržala očistné kúry pečene, podporila imunitný systém doplnkami výživy.
Pavla
Bratislava
V podstate som si myslel, že nemám žiadny problém. Mám 55 rokov a cítil som sa na 80. Každé ráno mi trvalo aspon 5 minút, kým som rozhýbal kĺby, členky, kolená a prsty. Nebol som schopný ani spraviť drep. Po práci som prišiel domov unavený a bol som rád, keď som si mohol ľahnúť do postele a spať a ráno zas dokola. Bol som znechutený takýmto životom. Do Naturopatickej poradne som sa dostal náhodou. Volal som so sestrou a spomínala, že sa cítí veľmi zle, že jej lekári diagnostikovali boreliózu, brala antibiotiká, po ktorých jej bolo špatne od žalúdka. Tak som začal pátrať po webe a našiel som stránku Naturopatickej poradne kde tvrdia, že borelióza sa dá vyliečiť, presvedčil som ju a ona prišla do poradne, kde absolvovala plazmovanie. Na ďalší deň som jej volal a povedala, že sa cíti dobre. To ma inšpirovalo spraviť niečo pre seba, tak som sa objednal na diagnostiku, okrem iného mi zistili aj boreliózu. Po plazmovaní som sa cítil okamžite lepšie, išiel som po schodoch bez problémov, cítil som sa o 10kg ľahší a najmenej o 10 rokov mladší. Ešte som neukončil všetky detoxy, ale cítim sa omnoho lepšie, mám elán do života a energiu. Ráno nemám problém vyskočiť z postele, nemávam stuhnuté kĺby, som ako iný človek. Na záver, ale nie v poslednom rade chcem poďakovať pani Mgr. Salajovej za jej ochotu, skutočne ľudský prístup a odbornosť, s akou pristupovala k riešeniu môjho problému.
Marian Tóth
Bratislava
Ďakujem za pomoc. V roku 2015 som zistila, že klasická liečba nerieši môj problém s chlamýdiami. Plazmový generátor považujem za účinnú liečbu a ukľudňujúci prostriedok. Vždy sa dozviem niečo nové, spôsob uvažovania pracovníčok v poradni je skutočne výstižný. S dôverou som vyriešila aj ťažkosti s boreliózou a herpesom zoster. Každú návštevu v poradni považujem za povzbudenie a návrat ku zdraviu. A.P.
placeholder
A.Purketová
Bratislava

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0