Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri streptokokovej infekcii

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Ako na streptokoky bez antibiotík?

Alfa a beta hemolytické streptokoky vieme odstrániť plazmovým generátorom. Stačí jedno sedenie ako náhrada antibiotík. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do priestoru celej miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Aplikáciu plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Najčastejšie odstraňujeme tieto streptokoky:

  • Streptococcus pyogenes
  • Streptococcus pneumoniae
  • Streptococcus mitis
  • Streptococcus agalactiae
  • Streptococcus bovis
 

Tiež je často potrebné podporiť vlastnú imunitu a pomôcť prírodnými prostriedkami, aby si poradila s sekundárnymi infekciami, či už sú to vírusy alebo baktérie.

S čím Vám ešte poradíme – pomôžeme:

  • Budovať vlastnú imunitu, prevencia, pomôžeme znížiť ASLO/ dať do normy ASLO
  • Odstrániť toxíny, ktoré preťažujú imunitný systém a znemožňujú tak vyriešiť zápaly v tele. Posilniť oslabené orgány (pečeň, črevo)

V prípade, že nemáte urobené testy (krvné alebo výtery) je možné u nás zistiť, ktoré baktérie sú zodpovedné za infekciu pomocou prístoja Sensitiv Imago 530 a následne použiť plazmový generátor na ich zničenie.  Prístroj má vyššiu presnosť ako niektoré iné testy v klasickej medicíne a ukáže aj to, čo je chronické a na prvý pohľad negatívne.

Čo môžete očakávať?

guarantee2 sk

Príznaky infekcie ustupujú do 24-48 hodín. Bez ohľadu na to či sa jedná o akútny alebo chronický stav. Výsledky si môžete overiť výtermi v zdravotníckom zariadení, ktorý je možné vykonať najskôr 1-2 týždne po naplazmovaní. 

Podľa našich skúseností, ASLO parameter klesá tiež relatívne rýchlo dole a je možné to sledovať po plazmovaní cez krvné testy.

U nás je možné si overiť výsledok týždeň po odstránení pomocou plazmového generátora na biorezonančnom prístroji Sensitiv Imago 530.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0