Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Moraxella catarrhalis, Neisseria catarrhalis

Moraxella catarrhalis (starší názov Neisseria catarrhalis) riešenie prírodnou cestou

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Moraxella catarrhalis (Neisseria catarrhalis) v hrdle, v nose u detí

Moraxella catarrhalis je baktéria, ktorá je súčasťou horných ciest dýchacích, nosa a hrdla u malých detí. Je podmienený patogén, pretože problémy robí až pri masívnom premnožení. Spôsobuje respiračné infekcie s produkciou hlienov a zápaly stredného ucha. Nevýhodou antibiotickej liečby je, že redukuje všetky baktérie, aj prospešné pre organizmus a súčasne oslabuje sliznicu. Tá je potom náchylnejšia na vznik opakovaných infekcií.

Baktériu Moraxella catarrhalis vieme odstrániť inak – pomocou plazmového generátora. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii špecifickej len pre baktériu Moraxella. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy Moraxelly šetrne bez likvidácie iných prospešných baktérií.

Baktéria Moraxella catarrhalis je zlikvidovaná po 1 aplikácii – sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1 hod 15 minút. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre.

Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celého priestoru miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete alebo telefóne.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Prečo použiť plazmový generátor pri infekcii Moraxellou? Aké sú výhody?

Aký výsledok môžete čakať?

guarantee2 sk
  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu, Z-Technology, s.r.o. , ČR
  • Účinnosť používaných frekvencií overená 8 ročnou praxou (vyše 2000 klientov)
  • Odporúčania na posilnenie imunitného systému pre minimalizáciu rizika reinfekcie

Baktéria Moraxella catarrhalis je zlikvidovaná po 1 aplikácii – sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1 hod 15 minút. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre. 

Baktéria Moraxella catarrhalis sa vyskytuje bežne v dýchacom trakte, ale pri oslabení imunity vyvoláva zápaly dýchacieho traktu alebo zápaly stredného ucha. Preto u nás v Naturopatickej poradni dostanete súbežne v cene procedúry na  plazmovom generátore odporúčania aj na to, ako posilniť imunitný systém, aby sa zabránilo prípadnej opakovanej infekcii či pretrvávaniu zdravotných problémov aj kvôli súbežnej záťaži inými baktériami či vírusmi.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0