Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri osteoporóze

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Popis choroby, ako vzniká

Osteoporóza je rednutie kostí, epidémia tretieho tisícročia, ktorá sa prejavuje znižovaním množstva kostného tkaniva. To vedie k oslabeniu kostí.

Symptómy / prejavy

Výsledkom „rednutia“ kostí je zvýšená lámavosť, vyššia pravdepodobnosť zlomenia kostí. Prvé príznaky sú nenápadné – bolesti medzi lopatkami, hlavne pri státí a sedení, ktoré ustúpia, keď si človek ľahne. Neskôr sa človek začína hrbiť.

Príčina

Podľa klasickej medicíny príčina osteoporózy nie je známa, aspoň nie úplne. Toto sú rizikové faktory, ktoré sa spomínajú:

Osteoporóza býva aj dôsledkom iných ochorení, hlavne endokrinologických (poruchy prištítnych teliesok, štítnej žľazy, nadobličiek, pohlavných žliaz, cukrovka I. typu), nefrologických (porucha funkcie obličiek), gastroenterologických (choroby žalúdka, čriev, pečene a žlčníka), chronických zápalových chorôb (reumatoidná artritída, ankylozujúca spondylitída).

Niektoré lieky tiež podporujú vznik osteoporózy.

Ako hlavnú príčinu vzniku osteoporózy vidím demineralizáciu tela. Tá sa deje ako dôsledok prekyslenia organizmu, telo sa snaží neutralizovať kyseliny a robí to pomocou zásob minerálov, aj vápnika. Prekyslenie organizmu vzniká v dôsledku prítomnosti:

Keď sa odstránia horeuvedené príčiny, súčasne sa vyčistia aj orgány, ktoré nepriamo spôsobujú osteoporózu tým, že majú zníženú funkčnosť.

Riešenie z pohľadu naturopata

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Aké výsledky môžete očakávať?

guarantee2 sk

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0