Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Hemofilus / Hemofil (Haemophilus influenzae)

Hemofilus riešenie prírodnou cestou

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Hemofilus / Hemofil u detí a dospelých

Baktériu vieme odstrániť pomocou plazmového generátora. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celého priestoru miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Hemofilus / Hemofil v hrdle

Baktéria Haemophilus influenzae je zlikvidovaná po 1 aplikácii – sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá 1 hod. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre. Táto baktéria sa nachádza u ľudí v dýchacích cestách aj bez toho, aby spôsobovala príznaky zápalu, preto sa môže rýchlo prenášať kvapôčkovou infekciou. Po oslabení dýchacieho traktu predchádzajúcou vírusovou infekciou sa Hemofil pomnoží a spôsobuje bolesť v hrdle, bolestivé prehĺtanie, kašel, únavu a horúčku. Infekcia môže pri oslabení prejsť až do zápalu pľúc so zahlienením a vlhkým kašlom či spôsobiť ťažšie zápaly aj v iných častiach organizmu.

V Naturopatickej poradni súbežne v cene procedúry na  plazmovom generátore dostanete odporúčania aj na to, ako posilniť imunitný systém a upraviť do rovnováhy črevnú flóru, pre urýchlenie rekonvalescencie či zabráneniu pretrvávaniu zdravotných problémov aj kvôli súbežnej záťaži inými baktériami či vírusmi.

Aký výsledok môžete čakať?

guarantee2 sk
  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu, Z-Technology, s.r.o. , ČR
  • Účinnosť používaných frekvencií overená 8 ročnou praxou (vyše 2000 klientov)
  • Odporúčania na posilnenie imunitného systému pre minimalizáciu rizika reinfekcie

Hemofilus – riešenie plazmovým generátorom

Je to tretí mesiac od terapie, žiadny problém s kašľom, dýchacie cesty sú čisté, zatekanie spúta v noci konečne vyriešené, takže sa nebudím a vyspím sa. Hemophil je odstránený a nevrátil sa mi aj na priek môjmu imunologickému problému, mám oslabenú imunitu.
placeholder
Lubica Tamaskovičova
Sereď

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0