Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc s pásovým oparom

Kto sme?

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Čo je pásový opar a ako ho poraziť?

Pásový opar spôsobuje vírus Varicella zoster (zo skupiny herpetických vírusov), ktorý  ostáva v tele “schovaný” po prekonaní ovčích kiahní v detstve. Pri výraznom oslabení bunkovej imunity (spúšťačom môže byť stres, vyčerpanie, infekcia) sa znova ozve v podobe pásového oparu. Pri ťažšom priebehu spôsobuje aj tzv. postherpetickú neuralgiu.

Klasická medicína používa pri liečbe antivirotiká, v prípade potreby aj kortikoidy. Na tlmenie silných bolestí sú odporúčané analgetiká.

Pásový opar vieme odstrániť plazmovým generátorom. Naše skúsenosti ukazujú, že zlikvidujeme vírus na jedinom sedení pri plazmovom generátore, ktoré trvá 1,5 hodiny. Reakciou je zlepšenie stavu, najmä bolestí, do 1 až 2 dní.

Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy. Plazmovanie je bezkontaktné (zasahuje do celého priestoru miestnosti), je možné plazmovať niekoľkých ľudí naraz. Pri plazmovaní môžete čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Aplikovanie plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Aký výsledok môžete čakať?

Naše skúsenosti ukazujú, že zlikvidujeme vírus na jedinom sedení pri plazmovom generátore, ktoré trvá 1,5 hodiny. Reakciou je zlepšenie stavu, najmä bolestí, do 1 až 2 dní.  V prípade, že máte kožné prejavy vírusu, väčšinou dochádza k hojeniu pokožky už na druhý deň po sedení (je vhodné prísť čo najskôr po prejavení prvých príznakov).  Vo väčšine prípadov sa pokožka zahojí do týždňa. 

Zároveň počas aplikácie plazmového generátora dostanete od nás, kvôli výrazne oslabenej imunite a možným reinfekciám, odporúčania na posilnenie imunity v boji proti vírusovým infekciám (úprava stravy a výživové doplnky).

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0