Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Poradenstvo k výživovým doplnkom

Užívate výživové doplnky a nezaberajú?

Nie je výživový doplnok ako výživový doplnok čo sa týka jeho zloženia – množstva a formy účinnej látky alebo látok a spektra prídavných látok. Tým je výrazne ovplyvnená jeho účinnosť a dobrá znášanlivosť.

Pomôžeme Vám zorientovať sa v širokej ponuke výživových doplnkov na trhu z hľadiska ich účinnosti a vhodnosti pre Vaše potreby detoxikácie, podpory fungovania oslabených orgánov, pomoci pri likvidácii parazitov/mikroorganizmov, doplnenia chýbajúcich vitamínov, minerálov a esenciálnych látok.

Užívate aj lieky na predpis?

Vysvetlíme Vám ktoré výživové doplnky a lieky je možné spolu kombinovať a ktoré nie. Ktoré kombinácie majú synergický efekt a ktoré sa vzájomne vylučujú. Poradíme Vám ako časovo zosúladiť užívanie viacerých výživových doplnkov a prípadne aj spolu s liekmi, tak aby bol efekt maximálny a zároveň bezpečný.

Zloženie výživových doplnkov a superpotravín priebežne monitorujeme na domácom aj zahraničnom trhu. Pomôžeme aj s výberom čajov, odvarov a kúpeľmi. V rámci odporúčaní využívame poznatky ortomolekulárnej medicíny a naturopatie.

VYHOTOVÍME VÁM PROTOKOL NA MIERU.

VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR čo najpodrobnejšie, uveďte ktoré výživové doplnky a ktoré lieky užívate, aké lekárske diagnózy, nálezy či klinické príznaky máte, aby sme mali dostatok informácií pre kvalifikované poradenstvo.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0