Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Kvantový rezonančný magnetický analyzátor

Čo je to Kvantový rezonančný magnetický analyzátor?

Kvantový magnetický rezonančný analyzátor je praktická pomôcka pre tých, ktorí sa zaujímajú o svoj zdravotný stav a majú záujem upraviť svoju stravu, prípadne užívať vhodné doplnky stravy tak, aby telu poskytovali všetky potrebné živiny.
 Je to ideálne doplnkové meranie k prístroju Sensitive Imago alebo Darkfield analýza kvapky krvi, kde sa dozviete stav a prípadné deficity stopových prvkov, minerálov, antioxidantov a niektorých látok v tele ako napr. kolagén, Q10, vitamín C, B vitamíny. Tieto látky sú potrebné, aby ste mohli organizmu vytvoriť priaznivé a zdravé prostredie, potrebné pre správne fungovanie tela a prežitie dlhého a plnohodnotného života bez chorôb.
 
Prístroj zisťuje jednotlivé disharmónie a deficity v organizme, ale  nenahrádza lekárske vyšetrenia.

 

  • bol vyvinutý po mnohých rokoch výskumov a štúdií miliónov klinických prípadov lekárskymi a počítačovými odborníkmi,
  • vykonáva komplexné meranie ľudského tela
  • po ukončení testu získate informáciu o stave minerálov, stopových prvkov, antioxidantov
  • štatistická analýza zdravia sa vykonáva dôsledne pomocou vedeckých metód, presnosť určovania výsledkov je až cca 90%,
  • dokáže rozpoznať zdravotné problémy ešte pred viditeľnými príznakmi a známkami ochorenia,
  • meranie zdravotného stavu prebieha neinvazívnym spôsobom, trvá 2-3 minút, je schopné to zvládnuť aj malé dieťa

Ako funguje kvantový magnetický rezonančný analyzátor?

Kvantový magnetický rezonančný analyzátor  integruje výsledky lekárskej vedy, informatiky, elektroniky. Základom fungovania prístroja je kvantová medicína. Prístroj využíva najmodernejšie elektromagnetické technológie pre analýzu slabého, nevyváženého magnetického poľa. Frekvencia a energia slabého magnetického poľa určená priamo alebo podržaním senzora rukou sa porovnáva s rezonančnými spektrami štandardného vyžarovania chorôb a súboru nutričných indikátorov v prístroji. Veľkosť hodnoty vyžarovania určuje povahu a rozsah frekvencií (choroby) a nutričnú úroveň tkaniva, určuje sa miera odchýlky od stanovenej normy. Jedná sa o teóriu fungovania prírodných zákonov akcia–reakcia = frekvencia zdravia alebo frekvencia choroby.

Vyžarované elektromagnetické vlnové signály ľudským telom sú rozličné v rozličných stavoch ľudského tela, závisia od toho, či je človek zdravý alebo má konkrétnu chorobu, deficit látok, atď. Dnes už vieme určiť tieto špecifické elektromagnetické vlnové signály určovať a tým vieme predvídať chorobu aj stav kvality života tela.

V jednoduchosti by sa dalo zhrnúť, že prístroj určí orgány,  metabolické procesy, ktoré sú mimo normy, umožní tak terapeutovi zacieliť na príčiny problémov, ktoré sú pre naturopata kľúčové.

Čo je výsledkom merania?

Výsledkom analýzy zdravotného stavu je stav minerálov, stopových prvkov, koenzýmov, antioxidantov. Napr. Se, Zn, Ca, Mg, Q10, Vit. C, Vit. D, B vitamíny a ďalšie.

Kontraindikáciou merania pomocou Kvantového  je kardiostimulátor a epilepsia. Prístroj je vhodné použiť od 11 rokov života.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0