Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Zisťovanie prítomnosti parazitov v tele a ich odstraňovanie

Prítomnosť parazitov v ľudskom tele je omnoho bežnejšia než si myslíme, nejedná sa len o problém hospodárskych či domácich zvierat alebo ľudí žijúcich v rozvojových krajinách. Prihoršujúcimi faktormi šírenia parazitov v dnešnej dobe sú zmeny klímy, výrazne väčšia mobilita ľudí, globálny obchod s hospodárskymi zvieratami, ale aj dovoz ovocia a zeleniny. Zisťovanie prítomnosti parazitov je však napríklad pomocou stolice s presnosťou 2-5%, čo je veľmi málo.

Medzi najbežnejšie prítomné druhy parazitov patria motolice, hlístovité parazity – napr. škrkavky a mrle u detí, pri alergických reakciách na dýchacom trakte je častá Toxoplasma gondii.

Ako sú symptómy, že máte v tele parazity?

Môže to byť pomerne ťažké, pretože počiatočné zdravotné problémy pri miernom pomnožení nastupujú pozvoľne a nie sú príliš špecifické na to, aby sme im vždy venovali dostatočnú pozornosť. Pri akýchkoľvek tráviacich ťažkostiach ako nadúvanie, bolesť brucha, hnačka alebo chronická zápcha,  pocit hladu alebo nechutenstvo, spontánne chudnutie ale aj podráždenosť, zlý spánok či kožné problémy, zápaly a alergie netreba zabúdať aj na možnú prítomnosť parazitov. Pri miernych infekciách môže parazit v organizme prežívať aj dlhodobo bez nášho vedomia.

Ako zistíte či skutočne máte v tele parazity?

Prítomnosť parazitov v tele je možné zistiť pomocou biorezonančného prístroja Sensitiv Imago:

  • rýchlo (výsledok za 30 minút)
  • neinvazívne a bezbolestne
  • vhodné od 1 roka života
  • prítomnosť dospelých jedincov aj vývojových štádií, kdekoľvek v organizme, nielen v čreve a to aj mimo plodné obdobia, kedy parazity produkujú vajíčka
  • konkrétne druhy parazitov: škrkavky a iné hlísty, motolice, mrle, Toxoplasma a iné prvoky
  • zároveň biorezonančný prístroj zanalyzuje aj vnútorné prostredie organizmu, aby sme Vám vedeli zodpovedať otázku, prečo k pomnoženiu parazitov v tele došlo a ako podporiť Váš imunitný systém

Čo v tele parazity spôsobujú?

Parazity sa nenachádzajú len v črevách, ale postupne putujú krvou a lymfou  a napádajú ďalšie orgány: koža, pľúca, pečeň, svaly, oči a mozog. Tieto druhy bežne v organizme na svojich telách zadržiavajú vírusy a baktérie a tak udržujú  infekcie chronicky v organizme. Vylučujú vlastný toxický metabolický odpad, čím zaťažujú naše orgány a imunitný systém.

To zapríčiňuje dnes tak hojne sa vyskytujúce problémy s trávením, pokožkou ako ekzém, akné, psoriáza, svrbenie, ale aj potravinové a peľové alergie, pocity tlaku na hrudníku či astma, autoimunitné ochorenia, anémiu, neplodnosť, tvorbu nádorov, problémy s očami, opuchy či kruhy pod očami.

Celková imunita organizmu klesá a zápaly v tele sa opakujú na rôznych orgánových sústavách a kĺboch chronicky.Vývojové štádiá parazitov ovplyvňujú aj mozog a nervový systém, môžu spôsobovať únavu, poruchy pamäti, poruchy psychiky a spánku, nervozitu, podráždenosť, depresie.

Ako sa zbaviť parazitov?

Tak ako pravidelne odčervujeme domácich miláčikov, nemali by sme zabudnúť na antiparazitárnu kúru nás samých. 

V Naturopatickej poradni používame na likvidáciu/ ničenie parazitov frekvenčnú procedúru pomocou plazmového generátora,ktory generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii.

Prečo použiť plazmový generátor pri parazitárnych nákazách?

Každý organizmus má svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí jeho rozpad. Kým antiparazitiká pôsobia najmä v tráviacom trakte a koncentrácia antiparazitika v iných orgánoch už nemusí dosahovať smrtiace koncentrácie, plazmový generátor dosahuje do všetkých orgánov a parazity ničí účinne.

plazmovy generator

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Viazanie toxínov z rozpadnutých parazitov. Doplnenie živín – vitamínov a minerálov.

Keďže rozpadom parazitov vznikajú metabolické odpady, toxíny, ktoré je potrebné spracovať, vylúčiť, je dôležité podporiť detoxikačné a vylučovacie orgány po terapii plazmového generátora. Tiež je vhodné pomôcť pečeni s viazaním toxínov. 

V Naturopatickej poradni preto súbežne s terapiou plazmového generátora dostanete odporúčania aj na to, ako posilniť detoxikačné a vylučovacie orgány a pomôcť telu s viazaním toxínov.

Parazity svojho hostiteľa oberajú o základné živiny z jedla, čo sa negatívne prejaví na výkonnosti a funkčnosti orgánov. Kvôli prítomnosti parazitov organizmus chradne a je neschopný pribrať na váhe alebo naopak, aj pri nadváhe môže byť organizmus pre nedostatok živín, ktoré odoberajú parazity v podstate podvyživený a neustále podnecovaný k ukladaniu stravy. Neschopnosti zredukovať váhu nastáva aj pri diétach a športových aktivitách.
V Naturopatickej poradni Vám vykonáme biorezonančnú analýzu minerálov, stopových prvkov, vitamínov a esenciálnych látok a v prípade potreby odporučíme účinné výživové doplnky na doplnenie chýbajúcich nutrientov.

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Naša garancia

guarantee2 sk
  • Biorezonačné prístroje s vysokou citlivosťou– záchyt aj miernych záťaží a deficitov v organizme
  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu
  • Účinnosť používaných frekvencií – overené 9 ročnou praxou (vyše 3000 klientov)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0