Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Pomoc pri infekcii Chlamydia pneumoniae (Pľúcne chlamýdie)

Pľúcne chlamýdie (Chlamydia pneumoniae) riešenie prírodnou cestou

Vitajte na stránkach Naturopatickej poradne Bratislava. Zaoberáme sa prírodnou detoxikáciou ťažkých kovov a chemikálií, odstraňovaním vírusov, baktérií, parazitov a plesní a meraním a analýzou zdravotných charakteristík. Naturopatia je forma alternatívnej medicíny, ktorá odstraňuje z tela človeka všetko to, čo tam nepatrí a vďaka tomu umožní telu naštartovať samoozdravné procesy.

Antibiotiká na chlamýdie vs. plazmový generátor

Pľúcne chlamýdie sú na bežné antibiotiká rezistentné, nachádzajú sa vo vnútri buniek a bežné antibiotiká k nim nepreniknú. Mnohokrát pacient pri kašli vystrieda viaceré antibiotiká bez želaného efektu. Avšak aj použitie širokospektrálnych antibiotík, ktoré prenikajú do buniek je zdĺhavé.

Pľúcne chlamýdie je možné odstrániť pomocou plazmového generátora. Plazmový generátor generuje elektromagnetické impulzy na určitej vopred nastavenej frekvencii. Každý mikroorganizmus, aj pľúcne chlamýdie majú svoju vlastnú smrtiacu frekvenciu, ktorá spôsobí ich okamžitý rozpad. Táto metóda je aktuálne najrýchlejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako zničiť nežiadúce mikroorganizmy.

Baktéria chlamydia pneumoniae je zlikvidované po 1 sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá cca 1 hod. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre.

Sú pľúcne chlamýdie prenosné?

Áno pľúcne chlamýdie sú prenosné, jedná sa o kvapôčkovú infekciu, kvapôčky s baktériami sa šíria vzduchom kašľaním alebo kýchaním. Nakoľko je plazmovanie bezkontaktné, prístroj “zasahuje” do priestoru celej miestnosti, je možné plazmovať aj viacerých ľudí naraz – napr. všetkých členov jednej domácnosti. Pri plazmovaní môžete jesť, piť, čítať knihu, pracovať na notebooku, tablete, alebo telefóne.

Aplikáciu plazmového generátora je možné kombinovať aj s liečbou pomocou klasickej medicíny.

Chlamýdie v hrdle, u detí

Pľúcne chlamýdie sú súčasťou dýchacieho traktu, v nose, v hrdle, prieduškách a pľúcach aj u malých detí. Sú podmieneným patogénom, môžu parazitovať aj bezpríznakovo a prejavia sa až v čase zníženej imunity. Spôsobujú respiračné infekcie najmä so suchým dráždivým kašľom. Nevýhodou antibiotickej liečby je, že redukuje všetky baktérie, aj prospešné pre organizmus a súčasne oslabuje sliznicu. Tá je potom náchylnejšia na vznik opakovaných infekcií.

Pozrite si video, ktoré vysvetľuje princípy a fungovanie biorezonancie a plazmového generátora. Video je v českom jazyku.

Prečo použiť plazmový generátor pri infekcii Chlamydia pneumoniae? Aké sú výhody?

Čo môžete očakávať?

guarantee2 sk
  • Efektívny výkon plazmového generátora – originálne zariadenie od špičkového výrobcu, Z-Technology, s.r.o. , ČR
  • Účinnosť používaných frekvencií overená 8 ročnou praxou (vyše 2000 klientov)
  • Odporúčania na posilnenie imunitného systému pre minimalizáciu rizika reinfekcie

Pľúcne chlamýdie sú zlikvidované po 1 sedení na plazmovom generátore, ktoré trvá cca 1 hod. Zlepšenie stavu sa dostavuje následne za 1-2 dni po procedúre.

Chlamýdie príznaky, prenos

Pľúcne chlamýdie spôsobujú zápaly dýchacieho traktu, prejavujúce sa najmä suchým dráždivým kašľom. Niekedy chlamýdie len pretrvávajú v organizme, nespôsobujú prejavy na dýchacom trakte a iba čakajú na vhodnú príležitosť, napríklad na oslabenie imunity. U dospelých sú časté aj bolesti hlavy, únava, celková vyčerpanosť, pocity tlaku na hrudníku či dýchavičnosť pri námahe.

Okrem kvapôčkovej infekcie kýchaním a kašlaním z človeka na človeka je možné prísť do kontaktu s pľúcnymi chlamýdiami aj z klimatizačných zariadení v dopravných prostriedkoch, kanceláriách či obchodoch.

Preto u nás v Naturopatickej poradni dostanete súbežne v cene procedúry na  plazmovom generátore odporúčania aj na to, ako posilniť imunitný systém, aby sa zabránilo prípadnej opakovanej infekcii či pretrvávaniu zdravotných problémov aj kvôli súbežnej záťaži inými baktériami či vírusmi.

Referencia

Ďakujem za pomoc. V roku 2015 som zistila, že klasická liečba nerieši môj problém s chlamýdiami. Plazmový generátor považujem za účinnú liečbu a ukľudňujúci prostriedok. Vždy sa dozviem niečo nové, spôsob uvažovania pracovníčok v poradni je skutočne výstižný. S dôverou som vyriešila aj ťažkosti s boreliózou a herpesom zoster. Každú návštevu v poradni považujem za povzbudenie a návrat ku zdraviu. A.P.
placeholder
A.Purketová
Bratislava

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0