Vyhľadať
Vyhľadať
Vyhľadať

Naturopatická poradňa

Naturopat odstraňuje z tela všetko, čo do neho nepatrí, aby sa mohlo potom samo uzdraviť.

“Koho neuzdravia lieky, toho uzdraví príroda” Hippokrates

Špecializujeme sa na protokol odstraňovania ťažkých kovov, odkyslenie organizmu, chudnutie, odhlienenie, čistenie kapilárneho systému a lymfy, čistenie črevných kalov, antiparazitárne techniky, vylúčenie žlčových kameňov, pomoc s alergiami, imunitou (deficit aj autoimunitné procesy). Zároveň odporúčame ako je možné dopĺňať deficity látok v tele pomocou úpravy životného štýlu, stravovacích návykov a výživových doplnkov, tiež odporúčania v podobe čajov, kúpeľov, wellness.  To všetko prírodnými prostriedkami. Našim cieľom je holistické zdravie prírodnou cestou. Neustále sa vzdelávame v oblastiach prírodnej medicíny.

Keďže si uvedomujeme súvislosti medzi fyzickou a psychickou rovinou chorôb, v prípade potreby odporúčame aj odborníkov v tejto oblasti s ktorými máme osobné skúsenosti.

Používame protokoly a postupy overené praxou podľa Mgr. Kateřiny Konrádovej, dr. Klinghardta, tiež poznatky z ortomolekulárnej medicíny a ajurvédskej medicíny.

kancel1
Používame profesionálny laboratórny mikroskop

Chcete sa nás niečo opýtať, prípadne sa objednať? Zavolajte na 0911 933798 alebo vyplňte prosím tento formulár:

Vaše osobné údaje spracováva firma Naturopat s.r.o. a potrebujeme ich na účel spätného kontaktovania (právnym základom je oprávnený záujem). Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0