Môj príbeh – Mgr. Zuzana Magálová

magalova zuzana

Kompletné homeopatické vyšetrenie a rozbor (cca 2 hodiny)…..69eur

Harmonizácia kvantového poľa organiznu špeciálnou platňou qui quant (10 min) ……10eur

Vyladenie organizmu a zlepšenie biofrekvencie organizmu pomocou zvukových ladičiek (45min)….. 39 eur

Bola som klasické zvedavé a neposedné dieťa, ktoré neustále tancovalo a hralo sa na vílu a obliekalo sa za princeznú a nerado chodilo do škôlky, kôli systému, ktorý ma spoľahlivo vytrhával z môjho snového sveta. Ako dieťa a priznám sa, že mi to ostalo dodnes, som rada “cestovala” do iných sfér:) kde bolo všetko akési magickejšie ako v bežnej realite. Psychosomatika zafungovala na 100% a ja som vačšinu času trávila v obrovskej záhrade mojich starých rodičov v úplnej voľnosti, keďže po pár dňoch v škôlke som vždy ochorela. Moje trápenie ale spustila až mononukleóza, ktorá mi prešla do chronickej formy a prejavovala sa zvýšnými teplotami a extrémnou únavou počas dlhých rokov. A vtedy začal môj zájem o iné formy liečenia, mala som vtedy 17 rokov – keďže klasická medicína si nevedela s mojím stavom dať rady a mala som brať dlhodobo protizápalové lieky a antipyretiká, ktoré mi ale spôsobovali ďalšie problémy. Nuž a vtedy som začala pátrať a skúšať na vlastnú päsť. 

Moje hľadanie ma priviedlo k homeopatii a pri liečbe môjho stavu som vyskúšala rôzne prípravky a preparáty. Až kombinácia bylín, homeopatie a frekvenčnej zvukovej liečby mi pomohla po rokoch s týmto nepríjemným a obmedzujúcim ochorením. Počas tohto hľadania som vyštudovala homeopatickú akadémiu a školu holistickej liečby v Nemeckom Franfkurte, kde som žila. Keďže homeopatia je primárne frekvenčná liečba zaujala ma aj liečba zvukovými ladičkami a tibetskými miskami. Myslím si, že práve absolovanie liečby zvukovou terapiou mi pomohlo spiaci vírus úplne vyhnať z môjho tela a následne mi utsúpili aj všetky ostatné ťažkosti. Sama som potom absolvovala kurz v používaní zvukových ladičiek.

Homeopatii sa venujem viac ako 30 rokov a v ostatnom období k tejto liečebnej metóde pribudla aj liečba ladičkami a liečba kvantovým poľom.

Všetko okolo nás je energia, všetko je forma frekvencie a vibrácie. Keď zmeníme vibráciu, zmeníme formu. Keď zmeníme formu, zmeníme hmotu. Nájsť správnu vibráciu, ktorá telu, mysli a duši chýba je umenie, ale naša bytosť si spoľahlivo vyberie tie spávne vibrácie pre jeho zdravé fungovanie, keď sa vystaví ich pôsobeniu.

Sú rôzne metódy, ako dosiahnuť frekvenčné vyladenie tela. Či už sú to pozitívne afirmácie, kontrola toku myšlienok, práca s hlasom či s dychom. Častokrát ľudia potrebujú nasmerovať, aby sa ľahšie naučili harmonizovať svoje bytie, či pomôcť s uvoľnovaním starých vzorcov, ktoré človeku bránia, aby sa vnútorne oslobodil od negatívnych vplyvov, ktoré mu komplikujú život, či už v podobe duševného alebo telesného diskomfortu, kde keď sa sami robia, čo robia, stále sa motajú v bludnom kruhu ochorení. Nevedia si pomôcť, a ak tak len krátkodobo, keďže nikto z nás nedokáže mat odstup od svojej bytosti, aby sa vnímal reálne. Tak ako vlastný hlas nikdy nepočujeme tak, ako ho počujú druhí, pokiaľ hovoríme. Náš hlas, tak ako je vnímaný našim okolím dokážeme realisticky počuť len vtedy, keď si ho nahráme a následne vypočujeme.

Vo svojej praxi používam na odstránenie týchto blokov jedinečnú kombináciu homeopatie, zvukovej terapie cez zvukové ladičky a energiu kvantového poľa generovaného jedinečným kvantovým prístrojom. Tento prístroj bol zostrojený na základe vynálezov N.Teslu a využíva technológiu, ktorá dokáže významným spôsobom posunúť organizmus v samoliečebnom procese práve naštartovaním správnych a zdraviu prospešných mechanizmov a vyladením organizmu na správnu frekvenciu, vyčistením uvažovacích schém a hlbokých presvedčení, ktoré nie sú pre človeka prospešné a brzdia ho v prežívaní zdravého a plnohodnotného života.

V organizme je dôležité odstrániť príčinu, ktorá spôsobuje stav disharmónie- vyššie uvedené metódy – každá svojim špecifickým spôsobom dokážu liečiť a uzdraviť organizmus v tých najhlbších sférach- trvalo a jedinečne. Keď raz vyriešite zdravotný problém v tejto úrovni, nebude sa vám už vracať, ako to často vidíme práve pri liečbe klasickým spôsobom – človek si akoby vybuduje sklony k istej chorobe, ktorá sa neustále vracia. Je to aj preto, lebo v hlbšej úrovni našej bytosti nebola odstránená táto choroba energeticky- tj. pretrváva frekvencia a vibrácia toho ktorého ochorenia a kým sa neodstráni hĺbková príčina ochorenia, tak nás toto ochorenie bude opätovne trápiť.

Viac o kvantovej technológii a princípoch jej fungovania ako aj o jednotlivých prístrojoch sa môžete dočítať tu : www.qui-quant.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest
0